סאפיינס סגרה את הרבעון הראשון של 2019 עם גידול בשורת ההכנסות והרווח

הכנסות החברה צמחו ברבעון ב-8% ל-76.8 מיליון דולר ■ הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות הסתכם ב-5.2 מיליון דולר, לעומת 2.8 מיליון דולר ברבעון המקביל

שלי אפלברג
שלי אפלברג
רוני על-דור, מנכ"ל סאפיינס
רוני על-דור, מנכ"ל סאפיינסצילום: אייל טואג

חברת סאפיינס סיימה את הרבעון הראשון של 2019 עם רווח נקי (GAAP) המיוחס לבעלי המניות בסך 5.2 מיליון דולר (10 סנטים למניה), לעומת 2.8 מיליון דולר (כ-6 סנטים למניה) ברבעון המקביל. מניית החברה הניבה בשנה האחרונה תשואה של 28%.

סאפיינס רשמה גידול של 8.2% בהכנסות, שהסתכמו ברבעון הראשון ב-76.8 מיליון דולר לעומת 71 מיליון דולר ברבעון המקביל. רוני על-דור, נשיא ומנכ"ל סאפיינס, ציין כי "במהלך הרבעון רשמנו גידול מרשים בהכנסות הודות להאצה במגזר שלנו בצפון אמריקה, אשר גדל ב-23% בעקבות צמיחה חזקה מאוד בעסקי ה-P&C בטריטוריה. פלטפורמת ה-P&C הדיגיטלית שלנו באירופה גם היא זוכה לביקושים רבים, הודות ליכולתה להציע חוויית לקוח משופרת ופתרונות חדשניים".

הרווח הגולמי החשבונאי (GAAP) של סאפיינס מקבוצת פורמולה צמח ב-10% ל-30 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2019. "מינפנו את יכולות ה- Offshore שלנו כדי להפחית את ההוצאות התפעוליות שלנו. כתוצאה מכך גדל הרווח התפעולי (Non-GAAP) ל-15.3%, והרווח הנקי (Non-GAAP) גדל ב-33% ברבעון זה", אמר על-דור.

הוא הוסיף כי "מנועי הצמיחה העיקרים שלנו מתמקדים בהמשך התרחבות מגזר ה-P&C, תחזית יציבה למגזר ה-L&A, והגדלת המכירות הצולבות לבסיס הלקוחות הנוכחי שלנו. עם השיפור בהכנסות, ושיפור מתמשך ברווחיות התפעולית שלנו ברבעון הראשון, אנו חשים ביטחון ביכולתנו להשאיר את התחזית ל-2019 כולה על כנה; צופים הכנסות שנתיות non- GAAP שינועו בטווח של 323-318 מיליון דולר, לצד שיעור רווח תפעולי (Non-GAAP) שנתי שינוע בטווח של 15.2%-15.6%, כאשר אנו צופים עתה שהרווחיות התפעולית תהיה ברף העליון של התחזית".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker