הרווח הנקי של בית ההשקעות מור קפץ ב-21% - ואופציות יוקצו לעובדים

בית ההשקעות סיים את תשעת החודשים הראשונים של השנה עם רווח נקי של 30.5 מיליון שקל ■ תוכנית האופציות אינה כוללת את בעלי השליטה וקרוביהם

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

בית ההשקעות מור הציג רווח נקי של כ-30.5 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של 2018 - עלייה של כ-21% ביחס לרווח הנקי בתקופה המקבילה אשתקד (בנטרול הוצאה חד פעמית בגין תשלום מבוסס מניות ב-2017). תוצאות החברה תואמות את התחזיות המוקדמות שסיפקה.

יוסי לוי, מייסד ומנכ"ל מורצילום: חיים אפירט

במסגרת מדיניות חלוקת הדיווידנד של בית ההשקעות, יחולק דיווידנד של כ-10 מיליון שקל, שיתווסף ל-58.6 מיליון שקל שחולקו מאז שהונפק ביולי 2017. תחזיותיה של החברה ל-2018 צופות רווח נקי של 40-37 מיליון שקל. התחזיות נערכו על בסיס הנחות כמפורט בדו"חות.

מור הודיעה על הקצאת אופציות ל-54 עובדים ונושאי משרה המועסקים בחברה ובחברות בנות שלה, מתוך 66 עובדים המועסקים בקבוצה. ההקצאה אינה כוללת את בעלי השליטה וקרוביהם. מחיר המימוש הוא 5.47 שקלים, בהתאם לממוצע המשוקלל של שער הנעילה של מניית החברה בבורסה ב-30 ימי המסחר שקדמו למועד אישור ההענקה על ידי דירקטוריון החברה. כתבי האופציה יוענקו בארבע מנות שיבשילו מדי שנה, וימומשו באופן אוטומטי במועד ההבשלה.

תוכנית ההקצאה לעובדים מצטרפת למינויו של אורי קרן למנהל ההשקעות הראשי של פעילות הגמל, שעליו הודיעה החברה בשבוע שעבר. קרן, לשעבר מנכ"ל חברת הקרנות של ילין לפידות ודירקטור בחברת הגמל, יהפוך לשותף בפעילות הגמל וירכוש 15% ממניות אינטרגמל בתמורה ל-1.5 מיליון שקל.

לדברי יוסי לוי, מנכ"ל בית ההשקעות, "הקצאת האופציות לעובדים היא חלק מהאסטרטגיה של בית ההשקעות, שרואה בעובדיו שותפים מלאים בהצלחת החברה ובצמיחתה. אנחנו מעריכים שהצעד הזה יגרום לזהות אינטרסים בין העובדים ובעלי המניות ויגביר עוד יותר את תחושת ההזדהות של העובדים עם יעדי בית ההשקעות ומטרותיו. חשוב לציין שהקצאת האופציות תבוצע באופן חוצה ארגון לכל העובדים, בכל רמות התפקידים, ואנחנו בטוחים שהצעד יסייע בשימור ההון האנושי האיכותי בחברה לאורך זמן ובהגברת תחושת המשפחתיות, החשובה לנו כל כך".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker