קמטק מזנקת ב-14% לאחר דו"חות כספיים

החברה הציגה הכנסות של 31 מיליון דולר, גידול של 26% בהשוואה לרבעון המקביל

עמרי זרחוביץ'
עמרי זרחוביץ'

חברות שפועלות בתעשיית השבבים נהנות ברבעונים האחרונים מההשקעות הגדולות בתחום, וגם קמטק פירסמה תוצאות ותחזיות טובות. הכנסות החברה הסתכמו ב-30.8 מיליון דולר, גידול של 26% בהשוואה לרבעון המקביל. קמטק לא סיפקה תחזיות מדוייקות לרבעון, אך צפתה כי תצמח בשיעור של 20%, או קצת מעל. החברה צופה כי גם הרבעון השני יהיה טוב. קמטק מספקת מערכות בדיקה לתהליכי ייצור בתחומים של מעגלים מודפסים ומוליכים למחצה.

קמטק הציגה רווח תפעולי חשבונאי (GAAP) של 3.9 מיליון דולר, לעומת 0.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח התפעולי המתואם (Non-GAAP) הסתכם ב-4 מיליון דולר, לעומת 0.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם עמד על 3.4 מיליון דולר או 10 סנט למניה בדילול מלא, לעומת רווח נקי של 0.2 מיליון דולר או 1 סנט למניה ברבעון המקביל. תזרים המזומנים ברבעון עמד על 5.9 מיליון דולר. החברה צופה כי ברבעון השני החברה תציג הכנסות של 33-34 מיליון דולר, המשקפות גידול של כ-23% ביחס לרבעון המקביל אשתקד.

רפי עמית, היו"ר והמנכ"ל של קמטק
רפי עמית, היו"ר והמנכ"ל של קמטק

רפי עמית, יו"ר ומנכ"ל קמטק, מסר בהודעה לעיתונות: התוצאות שלנו מציינות את הרבעון הטוב ביותר בהיסטוריה של החברה מבחינת הכנסות, עם תזרים מזומנים חזק משמעותית ושיעורי רווחיות שעולים משנה לשנה. הביצועים החזקים ברבעון זה נבעו מהתחזקות בכלל התחומים העסקיים שלנו, ובעיקר בתחום המערכות לשוק המארזים המתקדמים, אשר עודנו אחד המגזרים הצומחים בקצב המהיר ביותר בשוק הציוד לתעשיית המוליכים למחצה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker