קמטק צמחה ב-10% ב-2016; "הסביבה העסקית נשארת חזקה"

החברה סיימה את שנת הכספים עם הכנסות שיא של 110 מיליון דולר, ועם גידול של 19% ברווח הנקי המתואם, שעמד על 6.2 מיליון דולר

עמרי זרחוביץ'
עמרי זרחוביץ'

חברת קמטק הציגה גידול של 14% בהכנסות ברבעון הרביעי והן הסתכמו ב-29 מיליון דולר. החברה עוסקת בפיתוח, ייצור ושיווק מערכות בדיקה אופטיות לתעשיות המעגלים המודפסים והמוליכים למחצה. שווי החברה עומד על 125 מיליון דולר לאחר שבשנה האחרונה קפץ מחיר המניה פי שניים, ובשנתיים האחרונות טיפס המחיר ב-20%.

החברה הציגה רווח נקי חשבונאי (GAAP) של 2.3 מיליון דולר ברבעון הרביעי, לעומת הפסד נקי של 11.8 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) הסתכם ב-2.5 מיליון דולר או 7 סנט למניה, לעומת הפסד נקי של 2.9 מיליון דולר או 8 סנט למניה ברבעון המקביל.

רפי עמית, היו"ר והמנכ"ל של קמטק
רפי עמית, היו"ר והמנכ"ל של קמטק

את החברה מסקרים שני אנליסטים, שצפו כי הכנסות החברה יעמדו על 29 מיליון דולר ורווח נקי מתואם של 8 סנט למניה. החברה צופה כי ההכנסות ברבעון הראשון יהיו דומות להכנסות ברבעון הרביעי - צמיחה של 20% בהשוואה להכנסות ברבעון הראשון של 2016.

בסיכום שנתי, הכנסות קמטק ב-2016 עמדו על 110 מיליון דולר, עלייה של 10% לעומת ההכנסות ב-2015. הרווח הנקי המתואם הסתכם ב-6.2 מיליון דולר, בהשוואה ל-5.2 מיליון דולר ב-2015.

רפי עמית, יו"ר ומנכ"ל קמטק, אמר היום: "במבט לעתיד, הסביבה העסקית שלנו נשארת חזקה וראינו התחלה איתנה של שנת 2017. כל הסימנים מצביעים על שנה נוספת של צמיחה משמעותית עבור קמטק, שתונע על ידי צמיחה דו ספרתית נוספת בשוק המוליכים למחצה שלנו. הרבעון הראשון, הכולל את חופשת השנה הסינית החדשה, הוא בדרך כלל החלש ביותר בשנה. עם זאת, השנה, אנו צופים רבעון ראשון חזק".

אין נתונים להצגה
מניית קמטק בניו יורק בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker