הרווח הנקי של עזריאלי בחציון הראשון הוכפל לעומת התקופה המקבילה

קבוצת עזריאלי מדווחת על שיפור בכל הפרמטרים הנדל"ניים ■ גידול של כ-7% ב-FFO בהשוואה לרבעון המקביל, לכ-232 מיליון שקל

מיכאל רוכוורגר
מגדלי עזריאלי בתל אביב
מגדלי עזריאלי בתל אביבצילום: עופר וקנין

קבוצת עזריאלי פירסמה תוצאות חיוביות לרבעון השני ולמחצית הראשונה של 2016, שבאו לידי ביטוי בשיפור של כל הפרמטרים הנדל"ניים התפעוליים.

עזריאלי, המנוהלת על ידי יובל ברונשטיין, רשמה ברבעון השני גידול של כ-7% ב-FFO בהשוואה לרבעון המקביל, לכ-232 מיליון שקל (רווח תפעולי תזרימי בניכוי השפעות חד-פעמיות). הרווח מיוחס לפעילות הנדל"ן. ה-NOI ברבעון השני הסתכם בכ-321 מיליון שקל – צמיחה של כ-5% לעומת הרבעון המקביל. ה- NOI מנכסים דומים, כלומר נכסים שהיו לחברה גם ברבעון השני של 2015, גדל בכ-4% לעומת הרבעון המקביל.

הרווח הנקי ברבעון השני הסתכם ב-244 מיליון שקל - בדומה לרווח של 246 מיליון שקל ברבעון המקביל. בנטרול הוצאה חד פעמית של מס רכישה בגין רכישת קרקע לודז'יה בחולון, הרווח הנקי הסתכם בכ-258 מיליון שקל - גידול של כ-5% לעומת הרבעון המקביל. הרווח הנקי של עזריאלי במחצית הראשונה של 2016 הסתכם בכ-919 מיליון שקל - קפיצה של יותר מפי 2 לעומת התקופה המקבילה.

יובל ברונשטיין אמר בעקבות הדוחות כי "תוצאות החציון והרבעון השני מעידות על עוצמתה של הקבוצה ויכולתה להוביל מהלכים עסקיים חשובים, לפתח באופן תמידי את פעילותה ולייצר מנועי צמיחה עתידיים. הקבוצה מציגה תוצאות חזקות במדדי הליבה ה-NOI וה-FFO. גיוס האג"ח האחרון מעיד על אמון המשקיעים בחברה. הקבוצה מצויה בעיצומה של תנופת ייזום ובנייה ואנו חשים בביקושים גדולים להשכרת הנכסים שאנו בונים ונבנה בעתיד כמו עזריאלי טאון ומגדל שרונה".

דנה עזריאליצילום: אייל טואג

דנה עזריאלי, יו"ר קבוצת עזריאלי, הוסיפה כי "סיכום מחצית השנה הראשונה ממשיך לבטא את העוצמה, האיתנות והיציבות של הקבוצה בתחומים שבליבת פעילותה. המהלכים העסקיים שנקטה הקבוצה בתקופה האחרונה בתחומי הליבה שלה בנדל"ן המניב לרבות פעילות הדיור המוגן וכניסתה לפעילות בתחום ה- eCommerce תואמים את אסטרטגיית הקבוצה ותורמים להמשך הצמיחה העתידית של הקבוצה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker