הכנסות אמדוקס צמחו ב-2%, הרווח הנקי ירד ב-5% - דו"חות Q4 - TheMarker
תיק מניות

רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

לרשימת הקריאה המלאה לחצו כאן

הכנסות אמדוקס צמחו ב-2%, הרווח הנקי ירד ב-5%

מנכ"ל אמדוקס אלי גלמן: "אנחנו מתחזקים בפעילותנו מחוץ לארה"ב וצופים מחצית שנייה חזקה"

תגובות

חברת אמדוקס, שמספקת פתרונות לחברות תקשורת, רשמה הכנסות רבעוניות של 922 מיליון דולר, עלייה של 2% בהשוואה להכנסות ברבעון המקביל, ומעט מתחת לתחזית האנליסטים להכנסות של 925 מיליון דולר. בנטרול תנודות בשערי החליפין היו עומדות הכנסות החברה על 5 מיליון דולר יותר. שנת הכספים של אמדוקס מסתיימת בחודש ספטמבר, כך שזה היה הרבעון הראשון של שנת הכספים שלה. החברה נסחרת לפי שווי של כ-8 מיליארד דולר לאחר שמנייתה התחזקה ב-12% בשנה האחרונה.

הרווח הנקי המתואם (non-GAAP) ברבעון שהסתיים בדצמבר הסתכם ב-132 מיליון דולר, ירידה של 5% לעומת הרווח ברבעון המקביל ב-2014. עם זאת, בעקבות תוכנית רכישת מניות עצמית של החברה, הירידה ברווח הנקי למניה היתה נמוכה יותר – 2%. הרווח למניה עמד על 86 סנט, בהתאם לתחזיות האנליסטים. הרווח הנקי החשבונאי (GAAP) הסתכם ב-101 מיליון דולר או 66 סנט, לעומת רווח של 131 מיליון דולר או 83 סנט ברבעון המקביל ב-2014. הפער בין הרווח המתואם לחשבונאי נובע בעיקר מנטרול של תגמול מבוסס מניות.

אלי גלמן
נתן דביר

אלי גלמן, מנכ"ל אמדוקס, אמר כי "התוצאות האיתנות שלנו תאמו את ציפיותינו ושיקפו האצה בפעילות שלנו מחוץ לצפון אמריקה. בשווקי שאר העולם (Rest of the World) השגנו הכנסות שיא תוך שהתמקדנו בהטמעה של כמה פרויקטים מורכבים במיוחד ואנו מאמינים שאנו בדרך הנכונה לשמר קצב צמיחה דו-ספרתי באזור זה בשנת הכספים 2016. ההכנסות באירופה היו איתנות והמשכנו להרחיב את פעילותנו עם חברות בנות ומסונפות של כמה מספקיות השירותים המובילות באזור.

גלמן הוסיף: "עם הכניסה לרבעון השני, אנו מאמינים כי אנחנו בדרך הנכונה להשגת צמיחה בהכנסות לכל שנת הכספים 2016 בהתאם לטווח התחזית הקודמת שלנו של 2% עד 6%, בנטרול השפעת תנודות בשערי החליפין. אנו עדיין צופים שהזדמנויות פוטנציאליות כדוגמת אלו עם-AT&T והלקוחות לשעבר של קומברס יביאו למחצית שנייה חזקה יותר, אם כי התחזית שלנו ממשיכה לשקף משתנים רבים, לרבות מיזוגים בין ספקיות שירותי תקשורת אלחוטית וטלוויזיה בתשלום".

אמדוקס צופה כי ההכנסות ברבעון השני של שנת הכספים 2016 יסתכמו בכ-945-905 מיליון דולר ארה"ב. אמדוקס צופה כי הרווח המדולל למניה ברבעון השני של שנת הכספים 2016, שלא על פי כללי חשבונאות מקובלים (non-GAAP), יהיה בטווח של 90-84 סנט. החברה גם אישרה את התחזית לכל שנת הכספים – צמיחה של 4.5%-0.5% בהכנסות ושל 6%-2% בנטרול שערי החליפין. 

מניית אמדוקס בשנה האחרונה

מניית אמדוקס בשנה האחרונה


תגובות

דלג על התגובות

בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שאני מסכים/מסכימה עם תנאי השימוש של אתר הארץ

סדר את התגובות

כתבות ראשיות באתר

כתבות שאולי פיספסתם