טלדור סיכמה את הרבעון השלישי עם שחיקה של 10.5% ברווח התפעולי

הרווח התפעולי הסתכם ב-10.2 מיליון שקל ■ הכנסות החברה קטנו הרבעון ב-8.5% ל-188 מיליון שקל

שלי אפלברג
שלי אפלברג

חברת ה-IT טלדור סיכמה את הרבעון השלישי של 2015 עם ירידה של 14% ברווח הנקי שהסתכם ל-6.1 מיליון שקל הרבעון.

הכנסות החברה המנוהלת על ידי נתי אברהמי קטנו הרבעון ב-8.5% ל-188 מיליון שקל כתוצאה מקיטון של 17% בהכנסות החברה ממגזר התקשורת שהסתכמו הרבעון ל 86 מיליון שקל בהשוואה ל 104 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור
נתי אברהמי, מנכ"ל טלדורצילום: עופר וקנין

ספקית פתרונות הטכנולוגיה בתחומי התוכנה, החומרה, התקשורת ומיקור חוץ, סבלה מקיטון של 2.9% ברווח הגומי שהסתכם הרבעון ל-29.5 מיליון שקל. מנגד שיעור הרווח הגולמי מסך המכירות עלה מ-14.8% ברבעון המקביל ב-2014 ל-15.7% ברבעון הנוכחי כתוצאה מיישום צעדים לשיפור הרווחיות וירידה של 800 אלף שקל בהוצאות השכירות של החברה בשל המעבר לחולון. הרווח התפעולי של טלדור נחשק ב-10.5% ל-10.2 מיליון שקל. בקופת טלדור כיום 49.5 מיליון שקל והתחייבויות של 350 מיליון שקל.

לאחר פרסום הדו"חות מסר נתי אברהמי, מנכ"ל טלדור: "אני גאה להצטרף לשורותיה של טלדור, מהחברות המובילות בישראל בתחומי ה-IT. טלדור ניצבת כיום בפני הזדמנויות עסקיות חשובות ובעבודת צוות של העובדים והמנהלים כאחד נוכל להמשיך ולחזק את פעילות החברה ולהוביל אותה לאתגרים הבאים. בשנה האחרונה נעשו בטלדור מכלול פעולות שמטרתן לשפר את הרווחיות בכל תחומי הפעילות של החברה, וניתן להיווכח בפירות של פעולות אלה בתוצאות הכספיות אותן פרסמנו היום. האתגר הבא של טלדור הוא הרחבת פעילות החברה, תוך מתן פתרונות עסקיים מיטביים לתועלת לקוחותינו, הגדלת רכיב ההכנסות שמגיעות מהתקשרויות ארוכות טווח עם לקוחות והמשך מתן דגש על הרווחיות".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker