אסא ששון

20 מיליון שקל - זהו הרווח ברבעון השני של 2015 של בעלי המניות בבית ההשקעות אקסלנס, המנוהל בידי עוזי דנינו ונמצא בשליטת איש העסקים יצחק תשובה. מדובר ברווח זהה לרווח של החברה בתקופה המקבילה אשתקד. כך עולה מהדו"חות הכספיים שפירסם בית ההשקעות לפני שעה קלה.

עוד עולה כי בית ההשקעות רושם ירידה של כ-4% בהיקף הנכסים המנוהל, מרמה של 89.6 מיליארד שקל בסוף הרבעון הראשון של 2015 ל- 86.3 מיליארד שקל בהיקף הנכסים המנוהל כיום.

עוזי דנינו, מנכ"ל אקסלנס צילום: עופר וקנין

הכנסות החברה ברבעון השני של שנת 2015 הסתכמו ב-134 מיליון שקל, לעומת 131 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד, ו-142 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2015. הרווח הנקי לבעלי המניות של החברה ברבעון השני של שנת 2015 הסתכם ב-20 מיליון שקל, בדומה לרבעון המקביל אשתקד ולעומת 23 מיליון שקל ברבעון הקודם.

בתחום קופות גמל נרשמה עלייה של 2% בהכנסות במחצית הראשונה וקופות הגמל הסתכמו ב-90 מיליון שקל, לעומת 88 מיליון שקל במחצית המקבילה. ההכנסות ברבעון השני הסתכמו ב-43 מיליון שקל, בדומה לרבעון המקביל אשתקד ולעומת 47 מיליון שקל ברבעון הקודם.

תחום ניהול קרנות נאמנות ותיקים רשם עלייה של 5% בהכנסות ממחצית הראשונה והן הסתכמו בכ-80 מיליון שקל, לעומת 76 מיליון שקל במחצית המקבילה. ברבעון השני של 2015 רשם תחום זה הכנסות של 40 מיליון שקל, בדומה לרבעון הקודם ולעומת 39 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

תחום הנפקת תעודות סל ופיקדון רשם הכנסות של 66 מיליון שקל במחצית הראשונה, עלייה של 8% לעומת 61 מיליון שקל במחצית המקבילה אשתקד. ברבעון השני של שנת 2015 רשם תחום זה הכנסות של 32 מיליון שקל, לעומת 33 מיליון שקל ברבעון המקביל ו-34 מיליון שקל ברבעון הקודם.

בתחום שירותי בורסה ומסחר רשמה החברה הכנסות של 30 מיליון שקל במחצית הראשונה, עלייה של כ-20% לעומת הכנסות של כ-25 מיליון שקל במחצית המקבילה. ההכנסות ברבעון השני הסתכמו ב-15 מיליון שקל, בדומה לרבעון הקודם ולעומת 12 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

תחום בנקאות להשקעות וחיתום רשם הכנסות של 7 מיליון שקל במחצית הראשונה, לעומת 6 מיליון שקל במחצית המקבילה אשתקד. ההכנסות ברבעון השני הסתכמו ב-3 מיליון שקל, בדומה לרבעון המקביל אשתקד ולעומת 4 מיליון שקל ברבעון הקודם.

החברה ממשיכה לא לספק פרטים בדבר החקירה שנוהלה נגדה ברשות ני"ע ברבעון הקודם.

עוזי דנינו, מנכ"ל קבוצת אקסלנס נשואה: "המחצית הראשונה של השנה התאפיינה בהמשך גידול מתון בהכנסות וברווחי החברה. הרבעון התאפיין בגיוס נכסים מעל חלקנו בשוק, תודות לתשואות הטובות. מנגד, נרשמו פדיונות באפיקי השקעה המתאפיינים ברווחיות נמוכה (תעודות פיקדון וקרנות כספיות). ראוי לציין במיוחד את העלייה בהכנסות הגמל במחצית, שנתמכה על ידי התשואות הטובות. השינויים הרגולטוריים בתקופה האחרונה, כגון הנגישות בתנאי פתיחת חשבון ללקוחות הברוקראז' הפרטיים, שינויים בתחום החיסכון לטווח הארוך ורגולציה בתחומים נוספים כגון ביטוח ואשראי, יוצרים הזדמנויות מעניינות להרחבת מגוון המוצרים והשירותים".

מניית אקסלנס בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker