המכירות של סקופ גדלו ברבעון ב- 12% לעומת אשתקד ל- 376 מיליון שקלים

הרווח הנקי ברבעון צמח ב- 10% לעומת אשתקד ל- 11 מיליון שקלים; ה- EBITDA ברבעון צמח בכ- 17% לעומת אשתקד לכ- 30 מיליון שקלים

דרור רייך

סקופ מפרסמת את תוצאות הרבעון השני לשנת 2015 בהם המכירות גדלו ברבעון ב- 12% לעומת אשתקד לכ- 376 מיליון שקלים, הרווח הנקי ברבעון צמח ב- 10% לעומת אשתקד ל- 11 מיליון שקלים וה- EBITDA ברבעון צמח ב- 17% לעומת אשתקד ל- 30 מיליון שקלים.

הפעילות בחו"ל המשיכה במגמת הצמיחה עם גידול של כ- 19% במכירות ברבעון לעומת אשתקד. המכירות בחו"ל מהוות ברבעון ובמחצית הראשונה של השנה 54% מסך המכירות לעומת 51% ברבעון המקביל ו- 49% בתקופה המקבילה

גיל חבר, מנכ"ל החברה, מסר "אנו ממשיכים להציג תוצאות חזקות ומכירות דומות לרמות השיא שהצגנו ברבעון קודם, על אף הסביבה התחרותית ואי הוודאות בשווקים אשר משפיעה על פעילותן של לקוחות רבים. יכולותינו להגדיל את נתחי השוק באזורים בהם אנו פועלים מאפשרת לנו להמשיך לגדול תוך מתן דגש על צמיחה אורגאנית, רווחית ויציבה."

שמואל שילה, יו"ר הדירקטוריון מסר "התרומה ההולכת וגדלה של הפעילות שלנו בחו"ל ממשיכה לבוא לידי ביטוי בתוצאות. במהלך הרבעון התחלנו את תהליך המעבר למבנה החדש בפילדלפיה, ארה"ב הכולל מחסן ומשרדים אליו צפויה חברת הבת הדקו להעביר את עיקר פעילותה. מהלך זה מהווה צעד חשוב בהתפתחות הפעילות בארה"ב ואנו מאמינים כי תהיה לו תרומה משמעותית ככל שנתקדם עם התהליך."

טל לוי אנליסט מחלקת המחקר של הלמן אלדובי ציין בתגובה לדוחות כי "סקופ ממשיכה להציג תוצאות יציבות בישראל ובאירופה אולם נקודת האור בדוחות נמצאת בפעילות בארה"ב. לאחר שני רבעונים חיובים ניתן להכריז כי השנוי המיוחל בתוצאות החברה בארה"ב סוף סוף הגיע. שיעור צמיחה דו ספרתי ומעבר לרווחיות יחד עם הדיווח על השקעה במבנה לוגיסטי חדש ומחשוב המחסנים מוציאים את החברה לדרך חדשה".

מנייץ סקופ בשנה החולפת

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker