רדוור פירסמה תוצאות ותחזיות מאכזבות - וצונחת ב-11% במסחר

תחזיות החברה לרבעון השלישי משקפות גידול מינורי בהכנסות ■ ברבעון השני צמחה החברה ב-6% והכנסותיה הסתכמו ב-56 מיליון דולר, לעומת תחזיות להכנסות של 60-58 מיליון דולר

עמרי זרחוביץ'

חברת רדוור מקבוצת האחים זיסאפל פיספסה את התחזיות. הכנסות החברה ברבעון השני הסתכמו ב-56 מיליון דולר, גידול של 6% לעומת הרבעון המקביל ב-2014. תחזית החברה היתה להכנסות של 60-58 מיליון דולר, וכך גם תחזיות האנליסטים. החברה נסחרת לפי שווי של כ-820 מיליון דולר ובפתיחת המסחר צנחה המניה ב-11%.

הרווח הנקי המתואם (Non-GAAP) עמד  על 10.8 מיליון דולר או 0.23 למניה בדילול מלא, לעומת 8.2 מיליון דולר או 0.18 דולר למניה ברבעון המקביל ב-2014. תחזית האנליסטים היתה לרווח של 0.24 דולר למניה. הרווח המתואם אינו מתחשב בהוצאות על תגמול מבוסס מניות, ולכן הרווח החשבונאי (במונחי GAAP) הוא נמוך יותר ועמד על 7.2 מיליון דולר, לעומת 3.8 מיליון דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה. במהלך הרבעון רכשה החברה מניות של עצמה (ביי-באק) בסכום כולל של 40 מיליון דולר.

החברה צופה כי הכנסותיה ברבעון השלישי יהיו בטווח של 59-57 מיליון דולר, המשקפות גידול של 3.5% בתסריט האופטימי לעומת ההכנסות ברבעון השלישי של 2014. החברה צופה כי הרווח למניה (Non-GAAP) יהיה בטווח של 0.24-0.23 דולר למניה, לעומת 0.24 דולר ברבעון המקביל בשנה שעברה.

יהודה זיסאפל, מבעלי ומייסדי רדוור צילום: מוטי מילרוד

החברה מספקת טכנולוגיות ושירותים המאפשרים זמינות, ביצועים גבוהים ואבטחה של רשתות תקשורת ארגוניות, מרכזי מחשוב ואפליקציות באינטרנט. בין לקוחותיה יותר מ-10,000 ארגונים גדולים בהם בנקים, חברות טלקום, תקשורת, וטכנולוגיה. במהלך הרבעון חתמה רדוור על שיתוף פעולה עם חברת סיסקו, במסגרת סיסקו משווקת את מוצרי החברה תחת המותג שלה. הסכם דומה יש לרדוור עם צ'ק פוינט הישראלית.

"אנחנו מאוד מאוכזבים משיעור הצמיחה הנמוך שלנו ברבעון השני, אבל נמשיך בתוכנית האסטרטגית שלנו", אמר רועי זיסאפל, מנכ"ל החברה. "ההסכמים שלנו עם צ'ק פוינט וסיסקו, לצד הצמיחה שלנו בתחום האבטחה, ממקמת אותנו כמובילי שוק בתחום בו אנחנו עוסקים. אנחנו מתכניים להרחיב את עסקי האבטחה ולמנף את העמדה שלנו לצמיחה במכירות וברווחיות", הוסיף.

לפני כשבועיים הודיעה רדוור כי היא מגייסת כ-100 עובדים בישראל. כיום מעסיקה החברה כ-1,000 עובדים ברחבי העולם, מתוכם כ-450 בישראל - המועסקים במטה החברה ברמת החייל ובמרכז פיתוח וייצור בהר החוצבים בירושלים. באחרונה גם מינתה החברה את דורון אברמוביץ לתפקיד סמנכ"ל הכספים והוא החליף את מאיר משה, שכיהן בתפקיד במשך 16 שנה.

מניית רדוור בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker