הרווח הנקי של מג'יק גדל ברבעון הראשון ב-5% - המניה יורדת ב-4%

הכנסות החברה ירדו ב-1.5% והסתכמו ב-40.3 מיליון דולר ■ גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק: "אנו בטוחים באסטרטגיית הצמיחה שלנו"

עמרי זרחוביץ'

חברת מג'יק שירותי תוכנה, שמפתחת מערכות לפיתוח יישומים ופתרונות אינטגרציה עסקיים מבוססי מובייל, ענן ובאתר הלקוח, דיווחה אתמול על יציבות בהכנסות, שהושפעו לרעה מהתחזקות הדולר, וכן על שיפור ברווחיות. הכנסות החברה ברבעון הראשון הסתכמו ב-40.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2015, מעט פחות מההכנסות ברבעון המקביל בשנה שעברה, שעמדו על 40.9 מיליון דולר. החברה נסחרת לפי שווי של 1.15 מיליארד שקל, ומנייתה מאבדת 4% במסחר בוול סטריט.

בנטרול השינויים בשער החליפין של הדולר מול השקל, היורו והין, היו הכנסות החברה משקפות עלייה של 5% לשיא של 42.8 מיליון דולר. התוצאות לא כוללות הכנסות מהרכישה שביצעה החברה בפברואר, של חברת שירותי תוכנה המתמחה בסביבת Mainframe, ושהושלמה לאחר סיום הרבעון.

גיא ברנשטייןצילום: עופר וקנין

הרווח התפעולי המתואם של החברה (Non-GAAP) עלה ב-5% והסתכם ב-6.7 מיליון דולר. שיעור הרווח התפעולי עלה ב-15.6% ברבעון הראשון של 2014, ל-16.6% ברבעון הראשון של השנה. החברה רשמה גידול בשיעור דומה גם ברווח הנקי המתואם, שהסתכם ב-5.2 מיליון דולר או 0.12 דולר למניה בדילול מלא, לעומת 5 מיליון דולר או 0.12 דולר למניה ברבעון המקביל ב-2014.

נכון לסוף מארס 2015, קופת המזומנים של החברה הסתכמה ב-88.5 מיליון דולר. במהלך הרבעון חילקה מג'יק דיווידנד של 8.1 סנט למניה, ובסך הכל 3.6 מיליון דולר בגין תוצאות החברה במחצית השנייה של 2014.

גיא ברנשטיין, מנכ"ל מג'יק: "אנו שמחים לדווח על רבעון חזק נוסף, עם עלייה ברווח התפעולי במונחי Non-GAAP, ובשיעורו, שמשקף את המינוף החזק של המודל העסקי שלנו. מכירות רישיונות התוכנה היו חזקות בכל הטריטוריות, והן משקפות עלייה בביקוש למוצרינו. אנו ממשיכים להשקיע במוצרי החברה על מנת לאפשר ללקוחותינו ליהנות מהטכנולוגיות המתקדמות ביותר, לרבות in-memory computing , HTML5 ומובייל.

"אנו בטוחים באסטרטגיית הצמיחה שלנו, וממשיכים להתמקד בצמיחה רווחית ובשיפור המיצוב שלנו באמצעות רכישות אסטרטגיות. אנו ממשיכים לפעול ליצירת ערך לטווח ארוך עבור בעלי המניות שלנו".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker