הרווחיות של נייס גדלה ב-26%, המניה עלתה ב-4.8%

הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-44 מיליון דולר ■ מנכ"ל נייס: "הגידול ברווח למניה ממחיש את המינוף החזק של המודל העסקי שלנו"

עמרי זרחוביץ'
שתפו בפייסבוק

הכנסות נייס גדלו ברבעון הראשון ב-7.5% והסתכמו ב-246 מיליון דולר, מעל לתחזיות האנליסטים להכנסות של 243 מיליון דולר, כך עולה מהדו"חות הכספיים שפירסמה החברה היום. מניית נייס עלתה היום ב-4.8%.

מנכ"ל החברה ברק עילם סגר באחרונה שנה בתפקיד, במהלכה החברה התמקדה בשיפור הרווחיות התפעולית, שגדלה מ-18.2% ברבעון הראשון של 2014 ל-21.3% ברבעון האחרון. ברבעון הרביעי של 2014 עמדה הרווחיות התפעולית על 24%. הרווח התפעולי (Non-GAAP) גדל ב-26% והסתכם ב-52 מיליון דולר.

ברק עילם, מנכ"ל נייסצילום: CRC Media

הרווח הנקי (Non-GAAP) צמח גם הוא בשיעור של 26% והסתכם ב-44 מיליון דולר או 0.72 דולר למניה בדילול מלא, לעומת 35 מיליון דולר או 0.57 דולר למניה. "הגידול ברווח למניה ממחיש את המינוף החזק של המודל העסקי שלנו, וכן שיא בתזרים המזומנים מפעילות שוטפת. אנו מייחסים את התוצאות הטובות האלו לגידול במכירות פתרונות מבוססי כלים אנליטיים והמשך יישום של התוכנית התפעולית שלנו לשיפור הרווחיות", אמר עילם. "יחד עם הגידול בשוק היעד שלנו ומובילות בשוק, אנו מאמינים שאנו ממוצבים היטב לנצל את ההזדמנויות הרבות העומדות בפנינו", הוסיף מנכ"ל נייס.

נייס הודיעה על חלוקת דיווידנד בסך 0.16 דולר למניה בגין הרבעון הראשון. כמו כן, דירקטוריון החברה אישרה תוכנית חדשה לרכישה עצמית של עד 100 מיליון דולר.

הפעילות של נייס מתחלקת לשלוש זרועות עיקריות: הזרוע הראשונה היא ניהול ואופטימיזציה של מרכזי שירות לקוחות, שהיא עיקר הפעילות של החברה. הזרוע השנייה היא התחום הביטחוני, שחלקה הוא כרבע מפעילות החברה. הפעילות השלישית שבה עוסקת החברה היא מעקב אחר תנועות הון וניתוח שלהן, במטרה לאתר תנועות הון חשודות, הלבנות הון וכסף שעוברים לגורמים עוינים.

מניית נייס בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker