הכנסות טליט תקשורת זינקו ב-22% ל-64 מיליון דולר ברבעון הראשון

עוזי כץ, מייסד ומנכ"ל טליט: "ההכנסות לכלל השנה צפויות להמשיך את מגמת הצמיחה החזקה של החברה"

עמרי זרחוביץ'

הכנסות חברת טליט תקשורת הסתכמו ברבעון הראשון של 2014 ב-64 מיליון דולר, עלייה של 22% בהשוואה לרבעון המקביל ב-2013 - כך עולה מהדו"חות הכספיים שפירסמה החברה אתמול.

החברה, הנסחרת בבורסה המשנית בלונדון (AIM) לפי שווי שוק של 270 מיליון ליש"ט, מחויבת בדיווח על הרווחים שלה רק בעוד חודשיים. בעבר היו הערכות בשוק כי החברה בוחנת הנפקה בעתיד בנאסד"ק, או בבורסה אחרת, אולי אף בישראל. טליט עוסקת בתחום ה"אינטרנט של הדברים" והיא מפתחת ומשווקת מוצרי תקשורת בין מכונות, שמאפשרים תקשורת מרחוק עם המוצרים, כמו מוני מים, מכשירי מצוקה וכו'.

השוק שבו מכירות אליט הן הגבוהות ביותר הוא בארה"ב, שהוא גם השוק הצומח ביותר. שיעור הרווחיות התפעולית של החברה ב-2014 עמד על 5.2%, שנפגע גם מהשקעות גדולות של החברה בפעילויות שיניבו לה הכנסות בעתיד.

עוזי כץ, מייסד ומנכ"ל טליט, התייחס לנתוני ההכנסות ואמר כי "לטליט היו שלושה חודשים מצוינים. ההכנסות לכלל השנה צפויות להמשיך את מגמת הצמיחה החזקה של החברה. אנו ממשיכים לראות ביצועים איתנים מקו מוצרי הטלמטיקה לשוק הרכב ומשירותי הפלטפורמה כשירות (PaaS). שני תחומים אלה מתפתחים בקצב משביע רצון ואני מעריך כי הם יצליחו להרחיב את נתח השוק שלנו ולהגדיל את הפוטנציאל לצמיחה בשנים הקרובות".

ב-2014 צמחה טליט ב-21% והכנסותיה הסתכמו ב-294 מיליון דולר. הרווח הנקי השנתי של החברה על 12 מיליון דולר.

מניית טליט בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker