מיטב דש מסכם את המחצית הראשונה של השנה עם עלייה של 60% ברווח הנקי

את המחצית הראשונה של 2014 סיים בית ההשקעות עם הכנסות של 383 מיליון שקל לעומת הכנסות של 309 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד ■ בעקבות התוצאות, דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיוודנד של 10 מיליון שקל

אסא ששון

בית ההשקעות מיטב דש, המנוהל על ידי אילן רביב ובשליטת צבי סטפק ואלי ברקת, פירסם הבוקר את דו"חותיו הכספיים לרבעון השני של 2014 ולמחצית הראשונה של 2014.

את המחצית הראשונה של 2014 סיים בית ההשקעות עם הכנסות של 383 מיליון שקל לעומת הכנסות של 309 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של 23%. העלייה בהכנסות מקורה בעלייה מהכנסות בקופות הגמל (עלייה של 16%), עלייה מהכנסות תעודות הסל (10%) ועלייה בהכנסות מחברת הקרנות (51%).

מנכ"ל מיטב דש, אילן רביבצילום: אמיל סלמן

הרווח התפעולי במחצית השנה הסתכם ב-100 מיליון שקל לעומת רווח תפעולי של 62 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד - עלייה של 61%. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של החברה הסתכם במחצית השנה ב-37 מיליון שקל לעומת רווח נקי של 7 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד.

בעקבות התוצאות, דירקטוריון החברה אישר חלוקת דיוודנד של 10 מיליון שקל. החברה ציינה עוד כי היא מתכוונת לצאת מפעילות הייעוץ למשכנתאות. פעילות זו הייתה אחד ממנועי הצמיחה החדשים שבתי ההשקעות קיוו לפתח.

רביב אמר כי "אנו מדווחים על תוצאות המשקפות עלייה בכול תחומי פעילות הליבה של בית ההשקעות. הדו"חות משקפים עלייה ברווחיות הנובעת מעלייה בנכסים כתוצאה מגיוסי כספים ומתשואות טובות".

מניית מיטב דש בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker