בקבוצת חנן מור בונים על הכנסות מהעיר חריש

החברה עברה לרווח נקי של 800 אלף שקל, לעומת הפסד של 5.2 מיליון שקל ברבעון המקביל ■ חנן מור "אנו ממשיכים לשמור על איתנות פיננסית גבוהה"

דרור רייך
דרור רייך

קבוצת חנן מור מדווחת היום (ג') על תוצאותיה הכספיות לרבעון הראשון של 2014 שבו רשמה הכנסות של 52.7 מיליון שקל. ההכרה בהכנסות נובעת מהכרה בהכנסות ממסירת 38 יחידות דיור במהלך הרבעון. הרווח הגולמי שהציגה הקבוצה הסתכם ב-8.3 מיליון שקל ומשקף רווחיות של 16% מההכנסות.

הרווח התפעולי הסתכם ב-5 מיליון שקל, כאשר בשורה התחתונה עברה החברה לרווח נקי של 800 אלף שקל, לעומת הפסד של 5.2 מיליון שקל ברבעון המקביל של 2013. במהלך הרבעון הראשון ביצעה חנן מור פרעון מוקדם של אג"ח סדרה ב' של 4 מיליון שקל.

חנן מורצילום: עופר וקנין

חנן מור נמצאת בימים אלו בפעילות יזמית מסיבית בעיר העתידית חריש. במסגרת פעילותה בחריש תקים קבוצת חנן מור 270 יחידות דיור בעיר ולראשונה תיכנס לתחום הנדל"ן המסחרי המניב.

חנן מור, יו"ר קבוצת חנן מור, אמר כי "אנו נערכים לשנה אינטנסיבית במהלכה נמסור 300 יח"ד והכרה בהכנסות כתוצאה מכך. במקביל נמשכת תנופת הפיתוח העסקי עם כניסתנו לפרויקטים בתחום המגורים והמסחר בעיר העתיד חריש. אנו ממשיכים לשמור על איתנות פיננסית גבוהה, עם יתרת מזומנים בהיקף של 60 מיליון שקל".

הזינו שם שיוצג כמחבר התגובה
בשליחת תגובה זו הנני מצהיר שהינני מסכים/ה עם תנאי השימוש של אתר הארץ