הרווח הנקי של קבוצת חג'ג': 28.3 מיליון שקל - ברף הגבוה של התחזית

לפני כחודש דיווחה חברת הנדל"ן על עליית רווח משמעותית בעקבות ארגון של קבוצות רכישה לפרויקט הארבעה בתל אביב וכתוצאה מהכנסות מלון ריג'נסי בירושלים

דרור רייך
שתפו בפייסבוק

חברת הנדל"ן היזמי קבוצת חג'ג', שמנייתה טיפסה השנה בבורסה בתל אביב ב–200% והגיעה משווי שוק של כ–100 מיליון שקל רק לפני שנתיים לכ–370 מיליון שקל כיום, פירסמה היום את הדו"חות הכספיים של הרבעון השלישי למשקיעיה. הקבוצה, שרוכבת על גל העליות במחירי הנדל"ן בשנים האחרונות, הציגה זינוק מרשים, הן בשורת הרווח הנקי והן בהכנסות.

הכנסות הקבוצה הסתכמו בתשעת החודשים הראשונים של 2013 ב–62.1 מיליון שקל, לעומת 5 מיליון שקל בתקופה המקבילה ב–2013. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות של קבוצת חג'ג' זינק ברבעון השלישי ב–72% ל–28.3 מיליון שקל.

האחים צחי ועידו חג'ג'צילום: טל צ'יקורל

לפני כחודש פירסמה הקבוצה אזהרת חיובית, שלפיה הרווח לרבעון השלישי צפוי להסתכם ב–27–29 מיליון שקל. הגידול נבע מארגון קבוצות רכישה לפרויקט הארבעה בתל אביב, וכן מהכנסות מלון ריג'נסי בירושלים. נכון למועד פרסום הדו"חות הכספיים, השלימה חג'ג' במגדלי הארבעה מכירת זכויות ב–23 קומות משרדים וכ–405 חנויות, בהיקף כולל של 400 מיליון שקל, שמתוכם התקבלו עד כה 185 מיליון שקל. במהלך אוקטובר גם זכתה קבוצת חג'ג' לדירוג ראשוני של BBB+ מחברת הדירוג S&P מעלות ובתחזית דירוג יציבה.

עידו חג'ג', מנכ"ל ובעלים משותף בקבוצת חג'ג', מסר בתגובה: "הקבוצה נמצאת במסלול צמיחה יציב ונכון. הקבוצה התחילה בשיווק מספר רב של פרויקטים השנה ובשנה שעברה, והצליחה לסיים לשווק כמעט את כולם. הציבור לומד להעריך את התכונות של קבוצת חג'ג' ומוכיח שהוא מעריך את הביטחון ומזעור הסיכונים".

כיום בבעלות קבוצת חג'ג', הנשלטת על ידי האחים צחי ועידו חג'ג', 11 פרויקטים - ובהם מגדלי הארבעה, מגדל סומייל ומגדל שד"ל רוטשילד.

מניית קבוצת חג'ג' בשנה האחרונה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker