קבוצת חנן מור הרוויחה 9 מיליון שקל ברבעון השלישי

חברת הנדל"ן צפויה למסור עוד כ-120 יחידות דיור ברבעון האחרון של השנה ■ מור: "2013 תהיה שנת שיא בפעילות החברה"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

קבוצת חנן מור, העוסקת בנדל"ן ובבנייה ירוקה, סיימה את הרבעון השלישי של שנת 2013 עם רווח נקי של 9.2 מיליון שקל, ורווח של 4.2 מיליון שקל בסיכום תשעת החודשים הראשונים של השנה. הכנסות החברה הסתכמו ב-110 מיליון שקל, והן משקפות הכרה בהכנסות ממכירת 78 יחידות דיור. הקבוצה ממשיכה לשמור על איתנות פיננסית גבוהה. בסוף הרבעון השלישי מחזיקה החברה מזומנים בהיקף של כ-54 מיליון שקל.

הרווח הגולמי של החברה הסתכם ב-18.8 מיליון שקל, והוא כולל הפרשה של כשני מיליון שקל בגין התדיינות מול שלטונות מע"מ. בנטרול ההפרשה, משקף הרווח הגולמי שולי רווח של כ-19%. הקבוצה מסרה עד כה השנה 78 יחידות דיור בפרויקטים ברמלה ובנס ציונה. בנוסף לזה, ונכון להיום, החלה מסירת דירות בשני בניינים בפרויקט ברחובות. החברה צופה כי תמסור דירות נוספות בבניין בנס ציונה. על פי נתוני החברה, סך המסירות הצפויות השנה יגיע לכ-200 יחידות דיור.

מהדו"חות עולה כי מתחילת השנה מכרה הקבוצה 111 יחידות דיור בהיקף כספי כולל של 140 מיליון שקל. יו"ר הקבוצה חנן מור ציין כי "שנת 2013 צפויה להיות שנת שיא בפעילות החברה, וכי נמסור במהלך השנה כולה כ-200 יחידות דיור שכבר נמכרו".

חנן מור

באחרונה זכתה קבוצת חנן מור במכרז לרכישת קרקע בעיר חריש למטרות מסחר ומשרדים. הקבוצה תקים במקום שטחי מסחר של כ-8,000 מ"ר. "סימנו בקבוצה את העיר חריש כבעלת פוטנציאל עסקי גדול, ואנו צפויים להשיק בקרוב את המכירות בפרויקט המגורים שכולל כ-280 יחידות דיור", הוסיף מור. "ביחד עם הזכייה האחרונה, אנו מחזיקים בעיר בכ-13 אלף מ"ר שטחי מסחר, אותם בכוונתו לשווק לשוכרים המובילים במשק".

מניית קבוצת חנן מור בשנה האחרונה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker