כלל ביטוח מסכמת את הרבעון עם רווח של 163 מיליון שקל

ברבעון השלישי של השנה הרווח הכולל לפני מס מפעילות ביטוח עמד על כ-248 מיליון שקל, לעומת כ-225 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אסא ששון

הרווח הכולל של כלל ביטח, לאחר מס, המיוחס לבעלי המניות ב-9 החודשים הראשונים של 2013 הסתכם ב-408 מיליון שקל. זאת  לעומת רווח כולל לאחר מס של כ-172 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. כך מעלים דו"חות החברה לרבעון השלישי שפורסמו הבוקר (ב').

הרווח הכולל לאחר מס המיוחס לבעלי המניות בכלל עמד על 163 מיליון שקל לעומת רווח של כ-161 מיליון שקל ברבעון מקביל אשתקד. החברה ציינה כי הרווח הכולל לאחר מס ברבעון השלישי 2012 כולל סכום חד פעמי בסך של כ-23 מיליון שקל בגין פעילויות מופסקות (בעיקר בעקבות מכירת חברת הביטוח גארד). הרווח הכולל לפני מס מפעילות ביטוח לתשעת החודשים הראשונים של השנה עמד על 666 מיליון שקל, לעומת רווח מפעילות ביטוח של 285 מיליון שקל אשתקד.

כתבות נוספות באתר TheMarker:

במקום כדורים ב-20 דולר, קונים הרואין משובח ב-10 דולרים

דירוג TheMarker // מי הקניון המוביל בישראל?

מנכ"ל כלל ביטוח, איזי כהןצילום: עופר וקנין

ברבעון השלישי של השנה הרווח הכולל לפני מס מפעילות ביטוח עמד על כ-248 מיליון שקל, לעומת כ-225 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הכולל לפני מס בתחום ביטוח החיים הסתכם בתשעת החודשים הראשונים של 2013 בכ-317 מיליון שקל, לעומת הפסד של כ-34 מיליון שקל אשתקד. עיקר העלייה ברווח הכולל בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד נבעה מגידול בדמי הניהול אשר הסתכמו בסך של כ-450 מיליון שקל מתוכם כ-223 מיליון שקל דמי ניהול משתנים, לעומת דמי ניהול בסך של כ-191 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. תקופה בה לא נגבו דמי ניהול משתנים.

דווקא במגזר הביטוח הכללי בו כלל רואה את פעילות הליבה שלה נרשם רווח של 154 מיליון שקל בתשעת החודשים הראשונים של השנה לעומת רווח של 162 מיליון שקל אשתקד. סך פרמיות שהורווחו ברוטו במגזר ביטוח כללי עמד על כ-2.1 מיליארד שקל בתשעת החודשים הראשונים של 2013, בדומה לתקופה המקבילה אשתקד.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

מניית כלל ביטוח בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום