אנליסט תבצע רכישה עצמית של מניותיה בהיקף של 14 מיליון שקל

החברה פירסמה את הדו"ח הכספי לרבעון השלישי של 2013 ■ הציגה הכנסות של 20.3 מיליון שקל לעומת הכנסות של 21.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד

אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ירידה של 7% בהכנסות ברבעון השלישי של השנה, זה מה שקראו המשקיעים בחברת אנליסט לפני שעה קלה עת התפרסם הדו"ח הכספי לרבעון השלישי של 2013.

אנליסט המנוהלת בידי איציק שנידובסקי הציגה הכנסות של 20.3 מיליון שקל לעומת הכנסות של 21.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. סך ההכנסות בתשעת החודשים של 2013 הסתכמו ב-61.7 מיליון שקל לעומת סך הכנסות של 69.5 מיליון שקל בתקופה המקבילה אשתקד. ירידה של 11.2%.

בתוך כך, החברה דיווחה כי היא תבצע רכישה עצמית של מניותה בהיקף של עד 14 מיליון שקל. ההחלטה נתקבלה לאור העובדה כי הרווחים הראויים לחלוקה, בהתאם לדו"חותיה הכספיים של החברה ב-30 בספטמבר 2013, עומדים על סך של כ-14.5 מיליון שקל וכן לאור הערכת הדירקטוריון כי לא קיים חשש סביר שתוכנית הרכישה העצמית תמנע מהחברה לעמוד בהתחייבויותיה הקיימות והצפויות. משמעות הרכישה העצמית היא מעין חלוקת דיבידנד על ידי החברה.

מנכ"ל אנליסט, איציק שינדובסקיצילום: עופר וקנין

הרווח התפעולי ברבעון הסתכם בכ-4.5 מיליון שקל ובכ-13.6 מיליון שקל מתחילת השנה. הרווח הנקי הסתכם ב-2.3 מליון שקל ברבעון וכ-10.8 מיליון שקל מתחילת השנה. היקף הנכסים המנוהל גדל בכ-5% מתחילת שנה לכ-8.6 מיליארד שקל .

איציק שנידובסקי, מנכ"ל אנליסט, מסר: "בתשעת החודשים הראשונים של השנה המשיכה אנליסט להציג תוצאות כספיות חיוביות ורווחיות תפעולית משביעת רצון, תוך גידול במצבת הנכסים המנוהלים, יציבות ואף עלייה מתונה בהכנסות מתחומי הפעילות העיקריים בהשוואה לרבעון הקודם. זאת, על רקע תנאיי הסביבה המאתגרים שמאפיינים את הענף בשנים האחרונות, הכוללים שחיקה מתמשכת בדמי הניהול בענף וגידול בהוצאות המתחייבות מהדרישות הרגולטוריות".

מניית אנליסט בשנה האחרונה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker