כור: הרווח הנקי יהיה 320-280 מיליון שקל

עיקר הרווח של החברה מהשקעה במניות קרדיט סוויס ■ לכור יתרת מזומנים של 2.81 מיליארד שקל ועודף נכסים של 1.29 מיליארד שקל על התחייבויות

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

לבקשת דסק"ש פירסמה היום (ג') כור את תוצאותיה הכספיות המקדימות לרבעון השלישי של 2013. אין מדובר בדו"חות הכספיים המלאים כי אם בתקציר של הנתונים הרלוונטים לחברת האם המעוניינת להשלים את המיזוג מול כור.

כור דיווחה כי הרווח המיוחס לבעלי החברה לתקופה של הרבעון השלישי עשוי להסתכם ב-320-280 מיליון שקל. בתום תשעת החודשים האחרונים הרווח של כור המיוחס לבעלי המניות יסתכם ב-725-685 מיליון שקל. עיקר הרווח של החברה, כ-396 מיליון שקל, נובע מהשקעה במניות בנק קרדיט סוויס ומהוצאות מימון שהסתכמו ברבעון השלישי ב-105 מיליון שקל.

כתבות נוספות באתר TheMarker:

ביחד עם תשלום המס: החברות ישקיעו בישראל 1.8 מיליארד שקל

יזמי פלייטיקה שנתיים לאחר האקזיט הכי מהיר בישראל: "מחפשים עובדים"

רענן כהן, מנכ"ל כורצילום: יח"צ

יתרת המזומנים של כור מסתכמת ב-2.81 מיליארד שקל. לחברה עודף נכסים על התחייבויות של 1.29 מיליארד שקל, לא כולל מניות קרדיט סוויס בשווי כולל של 1.09 מיליארד שקל המסווגים כנכסים פיננסים זמינים למכירה, והנמדדים לפי שווי הוגן למחיר המניה בבורסה. ההתחייבויות הפיננסיות של כור אינן כוללות את ההתחייבויות בגין הלוואות "הנון־ריקורס" שהועמדה לחברה במסגרת עסקת כמצ'יינה בסך של 1.084 מיליארד דולר המובטחת במניות מכתשים אגן.

לטענת החברה, עסקת המיזוג עם חברת האם דסק"ש תתבצע לפי שווי של 3.378 מיליארד שקל, כ-71.19 שקל למניה וסך כולל לבעלי מניות כור של 1.103 מיליארד שקל. לאור נתוני הסחירות של מניית קרדיט סוויס כיום.

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker