הכנסות ויליפוד טיפסו ב-13% ל-79 מיליון שקל ברבעון

בשורה התחתונה הרווח הנקי טיפס ב-56% ל-15.3 מיליון שקל; יוסף ויליגר: "בשנתיים האחרונה למדנו כי כחלק מתוצאות המחאה החברתית, הצרכנים הפכו להיות מודעים יותר לשילוב של מחיר ואיכות"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
דרור רייך

חברת ויליפוד, העוסקת בעיקר בפיתוח, ייבוא, ייצוא, שיווק והפצה של מוצרי מזון מחו"ל בישראל וברחבי העולם, פירסמה היום את תוצאותיה הכספיות לסיכום הרבעון השלישי של שנת 2013 שעמדו עדיין בסימן המחאה החברתית.  

יוסף ויליגר, יו"ר ויליפוד השקעות, ציין בהקשר זה כי "בשנתיים האחרונה למדנו כי כחלק מתוצאות המחאה החברתית, הצרכנים הפכו להיות מודעים יותר לשילוב של מחיר ואיכות, והסיטו את צריכת המותגים המובילים בקטגוריות המזון השונות לצריכת מוצרים כדוגמת המוצרים שאנו משווקים - מוצרי מזון איכותיים שהינם באותה האיכות של המותגים המובילים ובמחירים זולים משמעותית".

הכנסות ויליפוד השקעות ברבעון השלישי של שנת 2013 הסתכמו ב-79 מיליון שקל - גידול של 13% בהשוואה ל-70 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. הרווח הגולמי של ויליפוד גדל ב-31% ל-21 מיליון שקל (26% מההכנסות), בהשוואה ל-16 מיליון שקל (23% מההכנסות) ברבעון המקביל בשנת 2012.

בשורה התחתונה הרווח הנקי של ויליפוד הסתכם ב- 15.3 מיליון שקל, גידול של 56% בהשוואה ל-9.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. ממאזנה של ויליפוד השקעות עולה כי לקבוצה מזומנים בהיקף כספי של 294 מיליון שקל.

יוסף ויליגר, יו"ר ויליפוד השקעות, מסר בהמשך לפרסום התוצאות הכספיות כי "תוצאות הרבעון מהוות המשך ישיר לתוצאות ארבעת הרבעונים שקדמו לו, בהם הצגנו באופן עקבי צמיחה ניכרת בהכנסות וברווחיות. התמקדות הקבוצה בשיווק מוצרי מזון איכותיים הנמכרים במחירים זולים משמעותית מאלו של המותגים המובילים, לצד פעולות יזומות בהן נקטנו כי להתמודד טוב יותר עם תנאי השוק המשתנים, מוכיחים עצמם. הקבוצה מחויבת בהמשך מגמת שיפור ההכנסות ושיעורי הרווחיות, וזאת באמצעות הפחתת הוצאות ושיפור מבנה העלויות. אנו גם מצפים להמשך מגמת החדירה לשווקים בחו"ל, בעיקר במגזר המזון הכשר".

צביקה ויליגרצילום: מוטי קמחי

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker