הרווח תפעולי של DSPG זינק ב-1.9 מיליון דולר לעומת הרבעון המקביל

הכנסות החברה הסתכמו ב-35.4 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2013, המשקפות ירידה של 4% לעומת הרבעון המקביל ■ עופר אליקים: "למרות ביקושים נמוכים יותר למוצרי טלפוניה אלחוטית, הצלחנו לעקוף את תחזיותינו כמעט בכל הסעיפים"

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

ספקית שבבי המולטימדיה מהרצליה, DSPG, שמניותיה נסחרות בנאסד"ק, פרסמה היום את תוצאותיה הכספיות לרבעון השלישי של 2013, בהם הכנסות החברה הסתכמו ב-35.4 מיליון דולר, המשקפות ירידה של 4% לעומת הרבעון המקביל. הרווח הגולמי ברבעון הגיע ל-39% מהמחזור, לעומת 38% מהמחזור ברבעון המקביל.

הרווח התפעולי של DSPG עמד על 1.4 מיליון דולר, לעומת הפסד תפעולי של 0.5 מיליון דולר ברבעון המקביל. הרווח הנקי המתואם ברבעון השלישי גדל פי 15 לעומת הרבעון המקביל, ל-1.8 מיליון דולר - כ-5% מהמחזור. בשורה התחתונה, הרווח למניה הסתכם ב-8 סנט, 6 סנט מעל התחזיות, ולעומת רווח של סנט אחד למניה ברבעון המקביל.

תזרים המזומנים התפעולי של DSPG ברבעון השלישי הסתכם ב-4.5 מיליון דולר, וקופת מזומנים ושווי המזומנים של החברה גדלה בסוף הרבעון ל-125 מיליון דולר. 

מנכ"ל DSPG, עופר אליקים
מנכ"ל DSPG, עופר אליקים

עם פרסום התוצאות הכספיות, אמר מנכ"ל DSPG, עופר אליקים: "למרות ביקושים נמוכים יותר למוצרי טלפוניה אלחוטית, הצלחנו לעקוף את תחזיותינו כמעט בכל הסעיפים. כתוצאה משיפור הרווחיות ומבנה הוצאות יעיל יותר". 

במהלך שיחת הוועידה, מסר סמנכ"ל הכספים של DSPG, דרור לוי, תחזית לרבעון הרביעי של השנה. ההכנסות ברבעון הרביעי צפויות להסתכם ב-33-37 מיליון דולר, לעומת הכנסות של 35.4 מיליון דולר ברבעון השלישי והכנסות של 38.4 מיליון דולר ברבעון המקביל. בשורה התחתונה צפויה החברה להציג רווח מתואם של כ-3 סנט למניה.  

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

על סדר היום