בזכות המחאה

המכירות של ויליפוד גדלו הרבעון ב-27%

הרווח התפעולי של החברה זינק ב-50% ל-8.3 מיליון שקל והרווח הנקי טיפס ב-90% ל-7.8 מיליון שקל ■ להערכת ההנהלה, המחאה דחפה את הצרכנים לצרוך מוצרים זולים יותר, ולא להתמקד במותגים

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת ויליפוד, העוסקת בייבוא, ייצוא, שיווק והפצה של מוצרי מזון מחו"ל בישראל, פירסמה היום (ג') את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של 2013. אם קיימת האטה בישראל היא לא משתקפת במכירות החברה, שגדלו ב-27% הרבעון ל-84.4 מיליון שקל.

ההנהלה מעריכה כי הגידול נובע לאור הגדלת נתח השוק של ויליפוד כתוצאה משינוי העדפות חלק מהצרכנים עקב המחאה החברתית. להערכת ההנהלה, המחאה הפכה את הצרכנים להיות מודעים יותר לשילוב של מחיר ואיכות, ובכך דחפה אותם מצריכת המותגים המובילים בקטגוריות המזון השונות לצריכת מוצרים זולים יותר.

כתבות נוספות באתר TheMarker:

יותר צפוף מהכלא: כך ילמדו הילדים שלכם

חשבונות מנופחים וזמן ההמתנה: מה מעצבן את צרכני התקשורת?

החברה הצליחה להציג גידול של 32% ברווח הגולמי שהסתכם ב-21.8 מיליון שקל עקב מכירת תמהיל מוצרים רווחי יותר ביחס לרבעון המקביל בשנת 2012.

צביקה ויליגרצילום: מוטי קמחי

הרווח התפעולי גדל ב-50% ל-8.3 מיליון שקל, מה שהוביל את החברה להציג גידול של 90% ברווח הנקי שהסתכם ב-7.8 מיליון שקל, לעומת 4 מיליון ברבעון המקביל בשנת 2012. הסיבה העיקרית, לדעת הדירקטוריון, לגידול ברווח הנקי הינה גידול ברווח התפעולי ובהכנסות המימון נטו.

ויליפוד מגלגלת מחזור מכירות של 175 מיליון שקל בחצי שנה. המחזור גדל ב-25% לעומת התקופה המקבילה אשתקד. המזומנים שהפיקה החברה מפעילות שוטפת הסתכמו ב-11.8 מיליון שקל, לעומת 8.4 מיליון שקל ברבעון השני של 2012.

מניית ויליפוד בשנה האחרונה

עשו לנו לייק לקבלת מיטב הכתבות והעדכונים ישירות לפייסבוק שלכם

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker