אדיוקודס: רווח נקי של מיליון ד' לעומת הפסד נקי של 1.4 מיליון ד' אשתקד

ספקית טכנולוגיות ה-VoIP ומוצרי רשתות קוליות, מדווחת על הכנסות של 33.7 מיליון דולר ■ שבתאי אדלרסברג: "אירגנו מחדש את פעילויותינו על מנת למצב את החברה לחזרה לצמיחה" ■ המנייה עולה ב-1%

דרור רייך
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

חברת אודיוקודס הישראלית מלוד, פירסמה הבוקר את תוצאותיה הכספיות לרבעון השני לשנת 2013 שעמדו בסימן מעבר מהפסד נקי בשורה התחתונה לרווח, עקב 2 סיבות מרכזיות: תוכנית הפיטורים שביצעה החברה מאמצע יולי אשתקד על מנת לחסוך ב-10% מההוצאות התפעוליות, והסכם רכישת הנכסים עם שותפתה MailVision.

ספקית טכנולוגיות ה-VoIP ומוצרי רשתות קוליות, מדווחת על ההכנסות של 33.7 מיליון דולר - עלייה של 4% לעומת 32.3 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2013 ועלייה של 9% לעומת 31 מיליון דולר ברבעון השני של 2012. מניית החברה מגיבה בעלייה של כ-1% במחסר באחד העם.

אדיוקודס, שמניותיה נסחרות הן באחד העם והן בנאסד"ק, הציגה רווח נקי של מיליון דולר, או 3 סנט למניה - עלייה של 44% לעומת רווח נקי של 691 אלף דולר, או 2 סנט למניה ברבעון הקודם (ראשון של 2013), ומעבר לרווח לעומת הפסד נקי של 1.4 מיליון דולר, או 4 סנט דולר למניה ברבעון המקביל (הרבעון השני של 2012).

במהלך הרבעון הראשון של 2013, ייצרה אודיוקודס תזרים תפעולי חיובי של 4.1 מיליון דולר, לעומת תזרים שוטף שלילי של 4.6 מיליון דולר ברבעון השני של 2012. היקף המזומן ושווי המזומנים נכון לסוף יוני עמד על 57.5 מיליון דולר.

שבתאי אדלרסברג צילום: גיא רייביץ

במאי 2013, השלימה אודיוקודס את ביצוע הסכם רכישת הנכסים עם MailVision, חברה ישראלית העוסקת בפיתוח, שיווק ורישוי פתרונות VoIP עבור מכשירים ניידים, מחשבים נייחים, טאבלטים ואינטרנט, המיועדים לשוק ספקיות התקשורת.

שבתאי אדלרסברג, יו"ר הדירקטוריון, נשיא ומנכ"ל אודיוקודס, אמר עם פרסום התוצאות: "אנו שמחים לדווח על רבעון של צמיחה בהכנסות ושיפור בביצועים הכספיים. זהו הרבעון הרביעי ברציפות מאז יולי 2012 בו ארגנו מחדש את פעילויותינו על מנת למצב את החברה לחזרה לצמיחה". 

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker