המנכלית הביאה להנפקה של עסקי הלייזר הרפואי והקוסמטי ותקבל בונוס של מיליון דולר

התהליך המזורז של הבראת לומניס, הנפקתה בנאסד"ק ומכירתה לקרן XIO הסינית תמורת כחצי מיליארד דולר צפוי לזכות את המנכ"לית ציפי עוזר ערמון ובכירים נוספים במענקים

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יורם גביזון
יורם גביזון

התהליך המזורז של הבראת לומניס, הנפקתה בנאסד"ק ומכירתה לקרן XIO הסינית תמורת 510 מיליון דולר צפוי לזכות את המנכ"לית ציפי עוזר ערמון במענק של מיליון דולר.

תשלום המענק הוא חלק ממענקים ושיפור בתנאי השכר שחברת לומניס מבקשת מבעלי מניותיה לאשר באסיפה שתכונס ב–3 באוגוסט. לומניס מסבירה שהמענק ניתן מתוך הכרה והערכה לתרומתה ומאמציה של עוזר ערמון להשגת מטרות החברה.

לומניס היא חברת הלייזר הרפואי הגדולה בעולם. החברה מפתחת, מייצרת ומפיצה מכשירי לייזר, מכשירים לטיפול באמצעות אור ומכשירים לטיפול באמצעות טכנולוגית גלי רדיו המשמשים לצרכים כירורגיים אסתטיים וטיפולי עיניים.

ציפי עוזר ערמון, מנכ"לית לומניסצילום: אייל טואג

המענק לעוזר ערמון הוא חלק ממענק של 3 מיליון דולר שתשלם לומניס לבכירים בחברה. עוזר ערמון תקבל גם מצנח זהב בדמות הגדלת תקופת ההודעה מראש על פיטוריה ל–12 חודשים, אם החברה אכן תירכש על ידי הקרן הסינית. עוזר ערמון תהיה חייבת לספק שירותי ניהול לחברה במשך שלושה חודשים בלבד בתקופה זו; אולם לומניס רשאית לוותר על שירותיה מבלי לפגוע בזכויותיה.

עוד מציעה לומניס להעלות רטרואקטיבית לינואר 2015 את שכרה של עוזר ערמון ל–130 אלף שקל בחודש. מענק המטרה של עוזר ערמון ימשיך להיות 6 משכורות חודשיות בהתאם להשגת יעדים אסטרטגיים, יעדי הכנסות ורווח תפעולי תזרימי (EBITDA). עוזר ערמון תזכה גם להאצת תקופת ההבשלה של 695 אלף אופציות למניות ששוויין בעת המכירה ל–XIO הוא 9.7 מיליון דולר. הזימון לאסיפה מגלה גם שלומניס תחויב בתשלום דמי ביטול של 18.5 מיליון דולר ל–XIO, ותשלום דמי ביטול של 25 מיליון דולר אם תבטל את העסקה לטובת הצעה גבוהה יותר שתקבל — לאחר אישור בעלי המניות לעסקה הנוכחית.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב

משבר בשווקים

לראשונה: מדד קריטי של שוק האג"ח העולמי מאותת על משבר