טלטלת הקריפטו: ביטמיין סוגרת את מרכז הפיתוח ברעננה

לאחר שלוש שנות פעילות, חברת כריית הביטקוין הסינית תסגור השבוע את המרכז ■ 23 עובדי החברה בישראל יפוטרו

גדי גליקברג, מנהל מרכז הפיתוח של ביטמיין בישראל
גדי גליקברג, מנהל מרכז הפיתוח של ביטמיין בישראלצילום: עופר וקנין
אסא ששון

ענקית כריית הביטקוין הסינית, חברת ביטמיין, הודיעה הבוקר (ב') כי תסגור השבוע את מרכז הפיתוח ברעננה ותפטר את כל עובדיה בישראל.

בהודעה לעובדים מסר גדי גליקברג, מנהל מרכז הפיתוח הישראלי וסגן נשיא החברה העולמית, שמסיים את תפקידו כי "שוק הקריפטו עובר טלטלה בחודשים האחרונים, שמכריחה את ביטמיין לבחון את הפעילויות השונות בחברה הגלובלית, ולמקד את הפעילויות מחדש בהתאם למצב הנוכחי.

"בשלוש השנים האחרונות בנינו צוות מדהים עם יכולות ביצוע מהגבוהות בתחום. תוכניות הפיתוח שלנו כללו עבודה רבה בתחום ה-onboarding והנגשת המטבעות הדיגיטליים לקהל הרחב, אך לצערנו תחזיות גדילת השוק ובסיס המשתמשים שלנו לא התממשו ועל כן הוחלט בצער לסיים את הפעילות ולהפסיק את עבודתם של 23 עובדי החברה בישראל".

עוד ציינו בחברה כי "בתקופה הקרובה נעסוק בסיום הפעילות ובסיוע לעובדינו בהשתלבותם בשוק התעסוקה. אנו מרכזים כמה פניות מחברות טכנולוגיה שכבר הביעו התעניינות בגיוס אנשי הצוות, ומחלקת משאבי האנוש שלנו תמשיך לסייע ככל הניתן בהשתלבותם המהירה של אנשינו בחזרה בשוק התעסוקה. זה היה מסע מופלא, ועצוב לי שהוא מסתיים כך, אך לפחות זכינו לחוות אותו אתכם - מתכנתים ואנשי מקצוע מהטובים בשוק הישראלי ואף העולמי".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker