הדולר נסחר ללא שינוי ועומד על 3.53 שקלים

האירו נסחר בירידה קלה של 0.05%; כ-4.73 שקלים ■ במחלקת המחקר של FXCM ישראל מציינים הבוקר: "הדולר-שקל ממשיך לדשדש בטווח צר שבין 3.52 ל-3.54"

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה

הדולר נסחר הבוקר ללא שינוי מול השקל על רמת 3.53 השקלים. האירו נסחר בירידה קלה של 0.05% ועומד על כ-4.73 השקלים. במחלקת המחקר של FXCM ישראל מציינים הבוקר: "הדולר-שקל ממשיך לדשדש בטווח צר שבין 3.52 ל-3.54. גם בשוק המט"ח העולמי נפתח שבוע המסחר על מי מנוחות עם נפח מסחר דליל בשוק האמריקאי בשל יום הווטרן. גם השבתון בשוק האג"ח האמריקני מיתן את התנודתיות בשוק המטבע.

"שבוע המסחר למעשה ייפתח היום ותהיה לנו הזדמנות לראות לאן נושבות הרוחות בשוק האמריקאי, בכל הנוגע לסנטימנט כלפי הכלכלה והציפיות לגבי מדיניות הבנק הפדרלי. הדולר חתם את השבוע שעבר במומנטום חזק על רקע נתוני המקרו המפתיעים לחיוב שפורסמו בארצות הברית וציננו מעט את הציפיות להמשך בלתי מוגבל של ההרחבה הכמותית.

"אם בשבועות האחרונים ההערכה הרווחת היתה שהבנק הפדרלי ידחה את הצמצום לפחות עד מרץ, הרי שכעת כבר נשמעות הערכות המדברות על צמצום ראשון כבר בינואר. אולם, הן לאור אי הוודאות באשר לנזקים הכלכליים שנגרמו בעקבות ההשבתה והן לאור העובדה כי הבנק הפדרלי נמצא כעת בחילופי משמרות, ספק רב אם הצמצום יתבצע בחודשים הקרובים.

"בשבוע הקרוב יחל השימוע של ג'נט ילן בפני הסנאט, במסגרת הליך אישורה לתפקיד נגידת הפד. ילן ידועה כתומכת נלהבת בהרחבה, ובשוק יעקבו מקרוב אחר התייחסויותיה למצב הכלכלי, למדיניות ההרחבה ולגובה הריבית, ודבריה בהחלט עשויים לעורר תנודות במסחר בדולר. בצד זאת, שורה של בכירים בפד צפויים לשאת דברים, מה שגם כן ישפיע על השוק".

שקל/דולר


שקל/יורו
דולר/יורו

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker