סיכום אנליסטים: העלאת המלצה לגולף ובנק דיסקונט, האג"ח המשועבדות והסיכון חזר לתקשורת

נדב עבודי

המסחר באחד העם התנהל היום על רקע המסחר המדשדש אמש בניו יורק, והירידות שאפיינו את מרבית השבועות האחרונים.עם זאת, מסחר חיובי באסיה, עליות שערים חדות באירופה ורמות המחירים הזולות אליהן הגיעו המניות - דחפו לעליות שערים. החוזים העתידיים בוול סטריט, שהצביעו על עלייה של עד 0.8%, סייעו אף הם לנעילה החיובית.

להלן מספר המלצות וסקירות אנליסטים נבחרות מהיום:

פסגות מעלים המלצה לגולף: הדיסקאונט מפצה על המהמורות שבדרך

פסגות בית השקעות מעלים את המלצתם למניית גולף ל"קנייה" מ"תשואת שוק" ומותירים מחיר יעד של 23.6 שקל.

"המלצתנו לגולף מועלית לנוכח דיסקאונט גבוה בו נסחרת מניית החברה ביחס לשווייה הכלכלי ועל אף אתגרים לא פשוטים אשר עוד ניצבים בדרך", מציין היום טל שיריזלי, אנליסט פסגות.

>>> להמשך ההמלצה

כלל פיננסים על הסכם חברת חשמל עם תמר: השעיית המו"מ תהא קצרה והעסקה תחתם בקרוב

אתמול בערב דיווחה חברת החשמל כי היא משעה את המו"מ עם תמר לרכישת גז טבעי מתמר לצורך לימוד עמדת רשות החשמל. מנגד, חברת החשמל ותמר קרובות לעסקת ענק. "להערכתנו, השעיית המו"מ תהא קצרה והעסקה תחתם בקרוב", אומר ירון זר, אנליסט אנרגיה - כלל פיננסים ברוקראז'. "אנו משאירים ללא שינוי את מחיר היעד על 47 אג' והמלצתנו על "תשואת יתר."

>>> להמשך ההמלצה

האם השוק וחברות הדירוג מתמחרים באופן שונה את האג"ח המשועבדות

תבור פיננסים: "ניתן לצפות כי חברות הדירוג והשחקנים בשוק יעניקו ערך שונה לסדרות המגובות בשעבוד - אבל בפועל הן אינן עושות כך"

>>> להמשך הסקירה

פסגות בהעלאת המלצה בעקבות הסכם השכר החדש של בנק דיסקונט: צעד ראשון לקראת פתרון אמיתי לבעיה בוערת

בנק דיסקונט פרסם אתמול (13.06) את ההתקשרות בהסכמים עם נציגות העובדים וההסתדרות. להסכם החדש שלושה נדבכים עיקריים אשר התממשותם מהווה סוף סוף התייעלות אמיתית בעלת פוטנציאל להוביל להאטה בעלייה בהוצאות הבנק ואף להקטנתן.

בפסגות מעלים ההמלצה ל"קנייה" ואת מחיר היעד ל-8.8 שקל למניה.

>>> להמשך ההמלצה

כיצד עליית מניית מירלנד סידרה לכלכלית ירושלים את הרווח?

מערכת היחסים בין החברות האמהות לחברות הבנות משתנה

הסיכון חזר לתקשורת

שנים רבות שמניות התקשורת הישראליות משמשות למשקיעים מקלט בטוח. משבר פיננסי כלל עולמי? הבנקים המקומיים נסחפים בזרם מחיקות גובר? הכלכלה המקומית מדשדשת? מניות התקשורת היו צוק איתן בים הסוער. כשהבנקים נאבקו במחיקות, חברות הסלולר שיפרו את הרווח; כשמניות הביטוח והנדל"ן צנחו, מניות התקשורת שמרו על יציבות ואף הגדילו את זרם הדיווידנדים.

>>> להמשך הסקירה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker