תחזית פסגות לקראת דו"חות אלקטרה: מחיר המניה רחוק מלגלם את המגמה החיובית בפעילות החברה

נעם פינקו: "לאור המגמה החיובית בעסקי החברה ולאור הירידה במחיר המניה הופכת אלקטרה לאחת החברות המעניינות ביותר להשקעה כיום"

TheMarker Online
שתפו בפייסבוק

אלקטרה תפרסם את הדו"ח לרבעון הראשון ב-25/26 למאי.

בפסגות בית השקעות לא מעריכים הפתעות משמעותיות וצופים כי המגמה החיובית המאפיינת את פעילות החברה ברבעונים האחרונים תימשך, אם כי לאור קפיצה בהכנסות הרבעון הרביעי ייתכן ונראה ירידה בהכנסות מגזר תשתיות ופרויקטים בחו"ל וכן בהכנסות מגזר שירותים וסחר.

"יש לזכור כי כפי שציינו בעבר חברת פרויקטים כמו אלקטרה לא ניתן למדוד בראיה רבעונית, שכן קצב ההכנסות ושיעורי הרווחיות עשויים להיות תנודתיים, בהתאם לתמהיל ההכרה בהכנסות", אומר נעם פינקו, אנליסט פסגות.

"לאור העובדה שהחברה הינה ספק מועדף בתחום הבניה ובעיקר בתחום המערכות האלקטרו מכאניות אנו סבורים כי היא תוכל לשמור על רמת צבר ההזמנות הגבוהה (שעמדה על כ-3.78 מיליארד שקל בסוף דצמבר)."

לאחרונה דיווחה אלקטרה על מגעים מתקדמים לביצוע 2 רכישות מהותיות – יצרנית חומרי הבנייה הנסון (מתוך מטרה להגדיל אחיזה בתחום התשתיות) ומגרש המחלבה של תנובה בת"א (פרויקט ענק בו תבצע החברה את הבניה והשירותים ותהיה מעורבת חלקית בייזום). כן נכנסה החברה לשותפות בייזום בניית מגדל W בפארק צמרת.

"בשורה התחתונה", אומר פינקו, "אלקטרה תמשיך לספק את הסחורה גם הרבעון. המוניטין ויכולות הביצוע של החברה ימשיכו לתרום למעמדה כספק מועדף בתחום הבניה והמערכות האלקטרו מכאניות."

פינקו ממשיך: "להערכתנו לאור המגמה החיובית בעסקי החברה ולאור הירידה במחיר המניה הופכת אלקטרה לאחת החברות המעניינות ביותר להשקעה כיום."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker