במגדל שוקי הון ממליצים על גזית גלוב בהמלצת "קנייה" עם מחיר יעד של 51 שקל

עציוני: "מדובר בתוצאות סבירות המעידות על יציבות. מגמת ההתאוששות צפויה להמשך אך בקצב מתון."

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

EQY1 הנשלטת על יד גזית גלוב (כ- 28.6% בדילול מלא), פרסמה אתמול בלילה את תוצאותיה. בנטרול השפעות הנוגעות לעסקת C&C שהושלמה בתחילת ינואר, מדובר בתוצאות סבירות המעידות על יציבות. מצ"ב נקודות עיקריות:

עלייה ב-NOI מנכסים זהים- "בדומה לרבעון הקודם, חל ברבעון הראשון שיפור של 0.3% לעומת הרבעון המקביל ב-2010, אשר מיוחס, להערכתנו, בעיקר להשבחה ופיתוח של נכסים קיימים (שכן התפוסה נותרה זהה)", אומר אדר עציוני, אנליסט הנדל"ן של מגדל שוקי הון. "כפי שציינו לאחר התוצאות השנתיות, ניכרת מגמת ההתאוששות בסביבת הפעילות, אולם כפי שהערכנו, מגמת השיפור הינה בקצב מתון יחסית, וכך צפוי גם ברבעונים הבאים."

יציבות בתפוסות- רמת התפוסה אשר רשמה ברבעון קודם שיפור לראשונה לאחר ירידה של כמה רבעונים, נותרה קבועה ברמה של - 90.3% (זהה לרבעון המקביל). יעד התפוסה של החברה ל-2011 עומד על 91%. התפוסה בנכסים זהים ירדה קלות ועמדה על 90.1%.

עלייה ב-FFO - החברה דיווחה על FFO של 0.72 דולר למניה לעומת 0.24 דולר ברבעון המקביל ב-2010. עיקר השוני מיוחס לעסקת C&C אשר הושלמה בתחילת ינואר. בנטרול השפעות חד"פ, ה-FFO המתוקנן עמד על 0.28 דולר למניה, עלייה של כ-8% לעומת הרבעון המקביל ויציבות לעומת הרבעון הקודם.

החברה אישרה את תחזית ה-FFO לשנת 2011 מרבעון קודם, בטווח של 1.07-1.15 דולר למניה (בנטרול הרווח החד"פ מעסקת C&C).

המשך חולשה בשכר הדירה- שכ"ד הממוצע בחוזים חדשים בנכסים קיימים ממשיך לרדת. ירד ברבעון הראשון בכ-11.3% לעומת שכר הדירה הקודם, שכר הדירה בחוזים מתחדשים ירד גם הוא בכ-1.8% לעומת שכר הדירה הקודם.

"באופן כללי, בניגוד למגמה בנכסים קיימים, שכ"ד הממוצע הכולל ממשיך לעלות, אולם להערכתנו, הדבר נובע בעיקר בשל הרכישות החדשות באזור קליפורניה, שם רמת שכ"ד גבוהה יותר"', אומר עציוני. "אנו צופים כי בהמשך השנה, עם המשך ההתייצבות במצב הכלכלי, שכ"ד בנכסים קיימים צפוי להתייצב."

חלוקת דיבידנד- דיבידנד של 0.22 דולר למניה, בהתאם למדיניות, אשר יחולק ביום 30.6.2011 (קובע 15.6).

"לסיכום, בנטרול השפעות שנבעו בעיקר מהשלמת עסקת C&C בתחילת השנה, תוצאות EQY1 לרבעון הראשון של 2011 סבירות ומעידות על יציבות", אומר עציוני, "כאשר חלה עלייה קלה ב-NOI מנכסים זהים ויציבות ב-FFO ובתפוסות."

תחזית החברה לגבי שנת 2011 מרבעון קודם נותרה בעינה (בנטרול השפעת עסקת C&C). EQY רכשה מתחילת השנה נכסים בהיקף של כ-406 מיליון דולר (כולל C&C) וממשיכה לבחון רכישות נוספות של נכסים אטרקטיביים לצורך גיוון הפורטפוליו.

"כמו כן, החברה צפויה להמשיך לממש נכסים אשר אינם בליבת עסקיה שנרכשו יחד עם נכסי C&C. באופן כללי, כפי שציינו בעבר, ניכרת מגמת ההתאוששות בסביבת הפעילות, אולם מגמת השיפור הינה בקצב מתון יחסית, וכך צפוי גם ברבעונים הבאים. נקודה חשובה אשר החברה שמה עליה דגש הינה מחזורי חוב לצורך הורדת עלויות מימון", אומר עציוני.

ברמת התמחור, מניית החברה נסחרת במכפיל FFO של כ-17.5 על מרכז טווח התחזית ל-2011 ובתשואת נכסים גלומה של כ- 7% (כולל C&C). "להערכתנו, רמת התמחור הנוכחית של EQY המהווה כ-12% מה-NAV של גזית גלוב, קרובה לשווי הכלכלי."

ה-NAV הסחיר של גזית גלוב עומד הבוקר על 49 שקל למניה, דיסקאונט של כ-7% על מחיר השוק.

אנו ממליצים על גזית גלוב בהמלצת קנייה עם מחיר יעד של 51 שקל.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker