לקראת דו"חות ורינט: ב-RBC צופים הכנסות של 180 מליון דולר עם רווח למניה של 0.53 דולר

מירון: "איחוד של נייס-ורינט נראה כשילוב הטבעי ביותר לרוב המשקיעים"

נדב עבודי

RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן, הוציא את תחזיותיו לקראת דו"חות רבעון ינואר של ורינט (VRNT) אשר צפויות להתפרסם ביום רביעי השבוע.

האנליסט דניאל מירון לא מצפה להפתעות בתוצאות הרבעון ומוסיף כי לטעמו המבט לתוך 2011 צפוי להיות חיובי בעקבות הביקוש הבריא בשוק האנליטיקה, היכולת המוכחת של ורינט והשותפויות הרבות שלה. מירון מצפה כי הכנסות הרבעון יהיו 180 מליון דולר עם רווח למניה של 0.53 דולר, מה שיסכם את 2010 עם 720 מליון דולר 25% רווח תפעולי ו- 2.71 דולר רווח למניה.

מירון מאמין כי התחום העיסקי של ורינט ממשיך להנות ממומנטום חיובי אשר מגובה בגידול בתקציבי ה-IT לטובת ייעול ושיפור השירות ללקוחות במרכזיות טלפוניות. אומנם תחום הביטחון נראה מבטיח לטווח הרחוק אך ב-RBC נשארים זהירים לאור הצמצום ההולך וגובר בתקציבי הביטחון הממשלתיים.

האנליסט מירון טוען כי הנושאים אשר יעמדו במרכז תשומת הלב של משקיעי החברה הינם הפונטנציאל לצמיחה, מצב השווקים אשר בהם ורינט פעילה, המודל העיסקי של החברה ומהלכים אסטרטגים אפשריים אשר סבירותם הולכת וגוברת ככל שחברת האם קומברס מתקרבת לסיום בעיותיה ודיווחיה החשבוניות.

מירון מסביר כי איחוד של נייס-ורינט נראה כשילוב הטבעי ביותר לרוב המשקיעים והוא נראה כבעל הסינרגיות הגבוהות ביותר אך סביר כי הצלחת עיסקה שכזו עוד דורשת הרבה עבודה והתקרבות בין החברות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker