פסגות: סגירת הדיסקאונט בנייס מובילה להורדה ל"תשואת שוק"

שיריזלי: "המומנטום החיובי בפעילות החברה צפוי להימשך. עם זאת להערכתנו ברמת המחירים הנוכחית החברה נסחרת בהתאם לשווייה הכלכלי"

נדב עבודי
שתפו בפייסבוק

בפסגות בית השקעות מורידים היום את המלצתם למניית נייס מ"תשואת יתר" ל"תשואת שוק" על רקע דיסקאונט נמוך המגולם במחיר היעד לעומת מחיר המניה בשוק.

"יצוין כי מאז העלאת ההמלצה ל'תשואת יתר' ב-23.12.10 הניבה מניית נייס בישראל תשואה עודפת של כ 4.8% על מדד ת"א 100", מזכיר טל שיריזלי, אנליסט פסגות.

"במהלך התקופה פרסמה נייס את תוצאות הרבעון הרביעי אשר, בהתאם לצפיותינו, הצביעו על המשך המומנטום עסקי חזק."

נייס סיכמה את הרבעון הרביעי בתוצאות שיא ברמת ההכנסות והרווח כמו גם ברמת ההזמנות והצבר.

בנוסף, הודיעה החברה על תוכנית לרכישה עצמית של מניות בהיקף של עד 100 מיליון דולר ועל רכישת חברת Cybertech תמורת 60 מיליון דולר. בפסגות סבורים כי רכישה זו צפויה לחזק את פתרונות החברה המיועדים למוסדות פיננסים, עסקים קטנים ובינוניים ולחזק את מעמדה בשווקים המתעוררים וב- EMEA.

הנחיות החברה ל 2011 מעידות על צפי להמשך צמיחה, כאשר ההכנסות בנטרול רכישת Cybertech מכוונות לצמיחה אורגנית של 8%-11% וטווח תחזית הרווח למניה נע סביב 1.96-2.06 דולר.

"בשורה התחתונה", אומר שיריזלי, "המומנטום החיובי בפעילות החברה צפוי להימשך. עם זאת להערכתנו ברמת המחירים הנוכחית החברה נסחרת בהתאם לשווייה הכלכלי, מה שמוביל להורדת ההמלצה לתשואת שוק."

צילום: קידר ניר

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker