מריל לינץ' מעלים ההמלצה לאמדוקס ל"נייטראלי" ומעלים מחיר יעד בכ-20% ל-31 דולר

במהלך השנים האחרונות מהלכי החברה בטווח הקצר לא הלהיבו

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

מריל לינץ' מעלים ההמלצה ל ל"נייטראלי" (מתשואת חסר) ומעלים מחיר יעד בכ-20% ל-31 דולר.

האנליסט טל ליאני ממריל לינץ' נפגש עם הנהלת אמדוקס לדיון על האסטרטגיה העסקית והצפי של החברה ויצא עם תובנות חיוביות לגבי צמיחתה בטווח הרחוק ורמות הסיכון שירדו מאד - אבל עדיין אינו מתלהב.

הסיכונים בשורה העליונה נמוכים יותר מהציפיות של ליאני וקיימות הזדמנויות בטווח הרחוק. אבל, על אף שעובדות אלה מביאות אותו להעלות את ההמלצה לחברה מ"תשואת חסר" ל"נייטראלי", הוא עדיין מאמין כי האפסייד למניה הוא מוגבל שכן הצמיחה איטית במיוחד והשוליים צפויים להישאר ללא שינוי.

טל ליאני צופה גידול של 5% בשורה העליונה בשלוש השנים הקרובות המיוחס בעיקר על אי הרצון של ספקי התקשורת הגדולים לשדרג את מערכות BSS/OSS שלהם, וכן מעלה את מחיר היעד בכ-20% ל-31 דולר (לעומת 26 דולר).

ומה גרם לליאני לשנות את המלצתו על אמדוקס? במהלך השנים האחרונות מהלכי החברה בטווח הקצר לא הלהיבו. בתחילת 2011 נצפה סיכון נוסף הקשור בעיקר לחששות מקיטון בהכנסות של AT&T הלקוח הגדול ביותר של אמדוקס (29% מהכנסות החברה ב-2010) העלול להשפיע משמעותית לרעה על הגידול הכולל בהכנסות.

בסדרת המפגשים עם הנהלת החברה, הופגו מרבית החששות וליאני מסתכל עכשיו על גידול בטווח הרחוק של OSS, כבלים, רשתות מדור 2/3 ושווקים מתעוררים אבל אינו רואה תרומה לתוצאות בטווח הקצר. בנוסף אמדוקס הודיעה על Buyback בהיקף של מיליארד דולר שיסייע למניה.

ליאני מאמין כי אמדוקס תבצע רכישה כנראה בתחום OSS על מנת לסייע לקיצור זמן המעבר לשוק. המנכ"ל החדש של אמדוקס, אלי גלמן, אמר זאת בכנס האנליסטים האחרון אבל הדגיש כי הגישה השמרנית של החברה למיזוגים ורכישות נותרה ללא שינוי. כל רכישה תדרוש נתיב ברור לרווחיות וצמיחה ברווח למניה על מנת שניתן יהיה לשקול אותה.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker