מריל לינץ' חוזרים לכסות את ברודקום בהמלצת "קנייה" ומחיר יעד של 53 דולר

"אמנם מניית ברודקום אינה זולה אבל שיעור גידול שנתי של 12% עד ל-2014 שהוא המוביל בשוק מצדיק זאת"

TheMarker Online
שתפו בפייסבוק

כלכלני מריל לינץ' חוזרים לכסות את חברת ברודקום בהמלצת "קנייה" ומחיר יעד של 53 דולר עם פוטנציאל ל-62 דולר בתרחיש של צמיחה גבוהה. האנליסטים ויווק ארייה ואשישו ראו אומרים כי החברה חשופה לכל המוצרים החמים בתחום השבבים - מכשירים ניידים, וידאו/פס רחב, מרכזי מידע), יש לה היצע רחב של מוצרים חדשים והיא חשופה למשווקים המובילים של מכשירים ניידים (אפל, סמסונג ונוקיה) ומוסיפים כי אמנם מניית ברודקום אינה זולה אבל שיעור גידול שנתי של 12% עד ל-2014 שהוא המוביל בשוק מצדיק זאת.

מכירות ברודקום זינקו בשנת 2010 בשיעור של 52%, המהווה מכפיל של כ-1.7 לעומת השוק וזאת בשל יישום אסטרטגיית הליבה של החברה של הגדלת נתח השוק במצצעות אינטגרציה של מערכות על צ'יפים System in chip)).

ברודקום התמקדה באגרסיביות על סקטורי צמיחה - סמרטפונים/טאבלטים, פס רחב בסין ושידרוגי מערכות את'רנט ל-10 ג'יגה במרכזי מידע. כלכלני מריל לינץ' צופים כי מגמות אלה ימשיכו גם ב-2011 והלאה.

בעוד שהרחוב מודאג מלחץ תחרותי מצד קוואלקום.את'רוס בתחום הקישוריות, האנליסטים במריל לינץ' מדגישים את הנסיון המקיף יותר של ברודקום בתחומי ה-WiFi, בלוטות', GPS ו-NFC.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker