כלל פיננסים ברוקראז' על נייס: "תשואת יתר" במחיר 37 דולר לקראת הרבעון הרביעי

"הפעילות התפעולית של נייס מתומחרת באופן סביר"

TheMarker Online
שתפו בפייסבוק

בכלל פיננסים סבורים כי הפעילות התפעולית של נייס מתומחרת באופן סביר. "הפתעות לטובה יכולות לבוא דרך החלטות ההנהלה לגבי הייעוד של קופת המזומנים (רכישות, דיבידנד, ביי בק, כניסה לתחומים משיקים) או תחזית חזקה לשנת 2011", אומר צחי אברהם, אנליסט כלל פיננסים ברוקראז'. "אנחנו מותירים את ההמלצה ללא שינוי לקראת הרבעון הרביעי: 'תשואת יתר' במחיר יעד של 37 דולר.

הרבעון הרביעי - נייס תדווח ב-15.02 ובכלל פיננסים מצפים לרבעון חיובי עם מכירות של 181.4 מיליון דולר ו-EPS של 50 סנט. מעל הקונצנזוס שעומד על 180.5 מיליון דולר ו-48.5 סנט.

נייס העלתה את המספרים ברבעון הקודם והתחזית העדכנית עומדת על מכירות של 685-690 מיליון דולר ורווח למניה של 1.71-1.75$ לשנת 2010. הרבעון הקודם הציג תוצאות חזקות עם נקודה אחת שחורה שהגיעה מיחס ה-Book to Bill שהיה קטן מאחד ברבעון בהשפעת מועד כניסת החוזים בתחום הביטחוני.

"על רקע תוצאות חיוביות בסקטור הפיננסי, בכיוון של אקטימייז וההודעות של החברה במהלך הרבעון, גם בתחום הביטחוני, אנחנו מצפים לראות חזרה לתוצאות חיוביות של נייס גם ביחס הצבר למכירות ברבעון הקרוב", אומר אברהם.

בתחום הארגוני - אברהם סבור כי נייס תצא נשכרת מהנינוחות היחסית של הסקטור הפיננסי בארה"ב, שמתחיל לשים מאחוריו את המשבר הגדול (בשלב הזה לפחות). "אקטימייז, שגם כך צומחת בקצבים חזקים, נהנית מיתרונות התוכנה המקיפה שלה שמאפשרות פתרונות בזמן אמת ותורמת בצורה הולכת וגוברת לסקטור הארגוני של נייס, בוודאי מבחינת הגידול האורגני של החברה. יהיה מעניין לראות את התפתחות הניסיון של נייס לחדור לשוק העסקים הבינוניים-קטנים ולשוק ה-Back office."

בתחום הביטחוני - הרבעון הקודם היה מאכזב אבל נייס הייתה חיובית וציינה גלישה של חוזים קדימה, שישפיעו לטובה על הרבעון הנוכחי. ההודעה הרשמית היחידה במהלך הרבעון הייתה לגבי חוזה של 7 ספרות שבשדה תעופה של ניו אורלינס.

מזומן - "נמאס לכם מהסעיף הזה? גם לנו", אומר אברהם. "אבל עם 9.5 דולר למניה במזומן האפסייד לשווי של נייס יגיע רק במשורה מכיוון של הפעילות האורגנית שמתומחרת במכפילים סבירים. שינוי מהותי במחיר המניה כלפי מעלה יכול להגיע רק דרך שימוש בכסף, בין אם מדובר ברכישה ובין אם ב-Buy Back."

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker