ב-RBC מאמינים כי המשך השנה תטיב עם אמדוקס

צופים להמשך צמיחה בהכנסות וגידול ברווחיות השולית

TheMarker Online
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
TheMarker Online

האנליסט דניאל מירון מ-RBC, שותפו האסטרטגי של תמיר פישמן, מציין כי דו"חות הרבעון של אמדוקס הינם צעד בכיוון הנכון, אמדוקס הודיעו על הכנסות של 775 מליון דולר אשר עקפו את צפי האנליסטים ורווח למניה שהיה מעט חלש בעקבות העלייה בהוצאות שנועדה לתמוך בהמשך צמיחת החברה.

ב-RBC מאמינים כי תוצאות אילו יספיקו כדי לעורר חזרה את סנטימנט המשקיעים, מירון מציין עוד כי המשקיעים ימשיכו לחפש אחר סימני ההתאוששות בחצי השני של השנה כמו גם להבין את פרופיל הרווחיות והצמיחה ארוכת הטווח של החברה, נושאים אשר צפויים להתבהר יותר בכנס האנליסטים של החברה בחודש הבא. דניאל מציין כי בעיניו יחס הסיכוי/סיכון במניית אמדוקס הוא חיובי ו-RBC משמרים את דירוג תשואת יתר ומחיר יעד של 36 דולר.

ב-RBC התעודדו מההצלחות האחרונות של אמדוקס; החוזה הנחשק בשווקים המתעוררים, שיתוף הפעולה המשמעותי עם המפעיל האמריקאי US-Cellular וההסכם המתוקנן עם Clearwire, דניאל מאמין כי כל אילו מצביעים על יכולתה של אמדוקס להוציא את ההזדמנויות העומדות בפניה לפועל.

דניאל מדגיש כי עם העליה הצפויה בהכנסות ולמרות שהנהלת אמדוקס צופים שיפור ברווחיות השולית ככל שהשנה תתקדם אף רבעון אינו צפוי לעבור את קו ה- 17%(Operating Margin).

ב-RBC מאמינים כי המשך השנה תטיב עם אמדוקס וצופים להמשך צמיחה בהכנסות וגידול ברווחיות השולית. דניאל צופה הכנסות של 782 מליון דולר ברבעון הבא (11Q2F) עם רווח למניה של 0.56 דולר.

לשנה כולה דניאל ממדל 3.15 מליארד דולר ורווח למניה של 2.28 דולר, אשר תהנה במעט בתוכנית הרכישה החוזרת של החברה.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker