לידר לקראת דו"חות טבע: מעריכים כי לתוצאות הרבעון לא צפויה להיות השפעה מהותית על המניה; עם זאת, הבעיות שהיו לטבע לא נעלמו

ממשיכים להמליץ על טבע במחיר יעד של כ-49 דולר המשקף תשואת יתר

סקירת אנליסטים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
i-gold advertisement
מעבר לטוקבקים
סקירת אנליסטים

בלידר שוקי הון צופים כי התוצאות העסקיות של טבע לרבעון יושפעו לטובה מהשקת Zyprexa ו-Lipitor ויהיו חזקות יחסית לשאר הרבעונים של השנה. "בשל הקדמת פרסום התחזית לשנת 2012 אנו מעריכים כי לתוצאות הרבעון לא צפויה להיות השפעה מהותית על המניה", אומרת סבינה פודבל, אנליסטית לידר שוקי הון. " עם זאת, יתכן טבע תודיע על הגדלת היקף הדיבידנד לשנת 2012, דבר שעשוי להתפרש כחיובי."

מניית טבע פתחה את שנת 2012 ברגל ימין, כאשר האירועים המרכזיים שתמכו בכך היו ההודעה על חילופי המנכ"לים והצרות של גילניה. עם זאת, הבעיות שהיו לטבע לא נעלמו, כאשר מניית טבע ממשיכה להיות מושפעת לשלילה מהאי ודאות בנוגע להתפתחויות סביב המשפט על הקופקסון הגנרי וסביב הפגיעה האפשרית ב-Nuvigil כתוצאה מכניסת הגנריקה.

"כמו כן, הערכתנו היא כי האטה הכלכלית באירופה ממשיכה להכביד על פעילות החברה באזור", אומר פודבל. "חשש נוסף שלנו הינו מפני חזרת הסאגה של בעיות באיכות הייצור של טבע, בעקבות הריקולים שביצעה בחודשים האחרונים בהונג קונג ובארה"ב (Treanda)."

"תקוות גדולות תלויות במנכ"ל החדש שצפוי להיכנס לתפקיד באופן רשמי במאי השנה והערכתנו היא כי רף הציפיות הגבוה לדברים הטובים שעשויים לקרות לחברה בעקבות הצטרפותו, עשויים למתן במידה מסוימת את התגובה השלילית של השוק מפני התפתחויות שליליות בחברה בטווח הקצר."

בלידר שוקי הון ממשיכים להמליץ על טבע במחיר יעד של כ-49 דולר המשקף תשואת יתר.

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker