המסחר נסגר במגמה יציבה; ג'נסל קופצת ב-7.3% נוספים, אחרי הקפיצה אתמול

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
הבורסה בתל אביבצילום: בלומברג
עדכונים

המסחר נסגר במגמה יציבה; ג'נסל קופצת ב-7.3% נוספים, אחרי הקפיצה אתמול

יום המסחר השני השבוע בבורסה בתל אביב נסגר במגמה יציבה. ת"א 35 ירד ב-0.1%, ות"א 125 עלה קלות ב-0.01%. מדד הבנקים ירד ב-0.2%, ומדד הנדל"ן הוסיף 0.63% לערכו. מוקדם יותר בנק ישראל הודיע כי הריבית במשק תישאר ללא שינוי, ברמה של 0.1%.

מניית חברת באטמ עלתה ב-6.4%, אחרי שהחברה דיווחה על קבלת חוזה אבטחת סייבר ב-10 מיליון דולר.

מניית פלאסנמור שהונפקה ביוני עלתה ב-1%. זאת, אחרי שהחברה הודיעה כי חתמה על הסכם עם המרכז הרפואי סורוקה לביצוע ניסוי במכשיר שפיתחה למעקב אחר זקיקים - מכשיר אולטרסאונד המאפשר מעקב ביתי בהליכי הפרייה חוץ גופית (IVF). לבנוסף, לפלסאנמור הסכם עם שירותי בריאות כללית לאספקת 20 אלף יחידות של המכשיר שפיתחה לביצוע סריקות אולטרסאונד ביתיות לנשים בהריון בסך 6 מיליון דולר.

מניית חברת האנרגיה ג'נסל קפצה ב-7.3% ובזאת השלימה קפיצה של 18% ביומיים. קבוצת דלק עלתה ב-2.6%, חברות הנדל"ן למגורים ישראל קנדה וי.ח דמרי עלו ב-3.7% כל אחת.

מניית רציו פטרוליום ירדה ב-6%, לאחר שדווח על קידוח יבש, jabillo 1.

חברת ויטסמוק, ששינתה את שמה לטקטונה ופועלת בתחומי הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים, עולה בכ-2%. זאת, לאחר שהחברה הודיעה על הצטרפותם לדירקטוריון של מנכ"לית האוצר לשעבר יעל אנדורן, בכיר המוסד לשעבר אהוד לביא ומנכ"ל פסגות לשעבר ברק סורני.

אורביט תספק לצי אירופי מערכת תקשורת לוויינית ב-6 מיליון דולר

אורביט, המפתחת פתרונות לניהול הקשר והשמע במערכות מוטסות ומסופים לתקשורת לוויינית מוטסת וימית, קיבלה מחברה אירופית מובילה הזמנה בסך 6.3 מיליון דולר למערכות תקשורת לוויינית מסוג OceanTRx4 Mil לכלי שיט צבאיים באירופה. בעקבות הדיווח, מניית אורביט, שבשליטת קרן פימי (42%), עולה ב-3.5%, ומשלימה עלייה של 64% מתחילת 2021 - לשווי של 379 מיליון שקל.

מערכות OceanTRx4 Mil, שיסופקו החל ב-2023, יתווספו למערכות OceanTRx של אורביט שכבר מותקנות באוניות הצי האירופי, ומחזקות את אחיזתה של החברה בשוק זה. עם קבלת ההזמנה, צבר ההזמנות של אורביט למערכות תקשורת לוויינית מסוג OceanTRx גדל ל-17 מיליון דולר מתחילת 2021.

לכתבה המלאה

מרגולציה לקריפטו: יעל אנדורן מצטרפת לוויטסמוק

וויטסמוק, שבראשה עומדים יריב גילת (יו"ר) ויוסי ברנע (מנכ"ל), הודיעה על צירופה של מנכ"לית האוצר לשעבר, יעל אנדורן, לדירקטוריון החברה. כמו כן, החברה משנה את שמה ותיקרא מעתה טקטונה (Tectona).

אנדרון תשמש דירקטורית חיצונית (דח"צית) בחברה, לצדו של אהוד לביא, לשעבר סגן ראש המוסד. בנוסף החברה מינתה את ברק סורני, לשעבר מנכ"ל פסגות, לתפקיד דירקטור בלתי תלוי.

קבוצת משקיעים בהובלת גילת, ממייסדי חברת המסחר האלגוריתמי פיינל, השתלטה על השלד הבורסאי וויטסמוק בסוף 2020 במטרה ליצוק לתוכו פעילות במטבעות דיגיטליים ובטכנולוגיית בלוקצ'יין.

לכתבה המלאה

מדד הבנקים יורד ב-0.2%; רציו פטרוליום נופלת ב-5.5%

המסחר בבורסה בתל אביב מתנהל במגמה יציבה. ת"א 35 יורד ב-0.1%, ת"א 125 נחלש ב-0.05%, מדד הבנקים מאבד 0.2%, ומדד הנדל"ן מתחזק ב-0.35%. זאת, על רקע ההמתנה להודעה של בנק ישראל לגבי שיעור הריבית, שלא צפוי להשתנות.

מניית באטמ עולה ב-5.5%, לאחר שהחברה דיווחה על קבלת חוזה אבטחת סייבר ב-10 מיליון דולר; רציו פטרוליום נופלת ב-5.5%, לאחר שדווח על קידוח יבש אחר שנקרא Jabillo-1; ג'נסל קופצת ב-9% ומשלימה קפיצה של 20% ביומיים.

מניית באטמ

חברת וויטסמוק, ששינתה את שמה לטקטונה ופועלת בתחומי הבלוקצ'יין והנכסים הדיגיטליים, עולה בכ-3% - לאחר שהחברה הודיעה על צירוף לדירקטוריון של מנכ"לית האוצר לשעבר, יעל אנדורן; בכיר המוסד לשעבר, אהוד לביא; ומנכ"ל פסגות לשעבר, ברק סורני.

פלסאנמור, שהונפקה בחודש שעבר, עולה ב-1%, לאחר שהחברה הודיעה כי חתמה על הסכם עם המרכז הרפואי סורוקה לביצוע ניסוי במכשיר אולטרסאונד שפיתחה, המאפשר מעקב זקיקים ביתי בהליכי הפריה חוץ-גופית. לחברה הסכם עם שירותי בריאות כללית לאספקת 20 אלף יחידות מהמכשיר בהיקף של 6 מיליון דולר.

המסחר בת"א נפתח בירידות קלות; מדד הבנקים מאבד 0.3%

הבורסה לניירות ערך בתל אביב פתחה את יום המסחר השני של השבוע בירידות קלות. מדדי ת"א 35 ו-125 מאבדים 0.1%, מדד הבנקים יורד ב-0.26%, ומדד הנדל"ן נחלש ב-0.1%. זאת, בהמתנה להודעת בנק ישראל לגבי הריבית.

מניית באטמ עולה ב-7%, לאחר שהחברה דיווחה על קבלת חוזה אבטחת סייבר ב-10 מיליון דולר; מניית רציו פטרוליום נופלת ב-7%, לאחר שדווח על קידוח יבש אחר שנקרא Jabillo-1.

מדד הבנקים

פלסאנמור, שהונפקה בחודש שעבר, עולה ב-3.6%, לאחר שהחברה הודיעה כי חתמה על הסכם עם המרכז הרפואי סורוקה לביצוע ניסוי במכשיר אולטרסאונד שפיתחה, המאפשר מעקב זקיקים ביתי בהליכי הפריה חוץ-גופית. לחברה הסכם עם שירותי בריאות כללית לאספקת 20 אלף יחידות מהמכשיר בהיקף של 6 מיליון דולר.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker