המסחר בתל אביב ננעל ביציבות; אופקו קפצה ב-4.4%

מדד ת"א 35 ומדד ת"א 125 עלו ב-0.2% עלו קלות בכ-0.1% ■ מדד הבנקים נסגר ביציבות, ומדד הנדל"ן עלה ב-0.4% ■ פריגו רשמה ירידה של 1.8%

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
עדכונים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

המסחר הסתיים ביציבות; אופקו קפצה ב-4.4%

יום המסחר בבורסה בת"א הסתיים ללא דרמות מיוחדות, ועם מחזורי מסחר נמוכים. מדד ת"א 35 ומדד ת"א 125 עלו אתמול קלות בכ-0.1%. מדד הבנקים ננעל ביציבות, ומדד הנדל"ן עלה ב- 0.4%. מחזור המסחר הסתכם בכ-823 מיליון שקל. שערו היציג של הדולר מול השקל נקבע ברמה של 3.63 שקל. שער היורו מול השקל עלה ב-0.3% ונקבע ברמה של 4.238 שקל.

המסחר בבורסה בת"א הסתיים אחרי שהמסחר בארה"ב נפתח היום בעליות, לאחר הירידות שנרשמו אתמול. גם באירופה המסחר התנהל בעליות.

אופקו קפצה  ב-4.4% - העלייה החדה במדד ת"א 35, בעוד שפריגו רשמה ירידה של 1.8%. מניית מבני תעשייה קפצה ב-5.2% ו כלכלית ירושלים עלתה ב-4.3%, אחרי שהיא הודיעה כי החלה במגעים למיזוג בינה לבין החברה הבת מבני תעשייה.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מגמה מעורבת עם צפי לירידת שערים בארה"ב

הבורסה מתנהלת במהלך יום המסחר השלישי של השבוע במגמה מעורבת. מדד ת"א 35 עולה ב- 0.2% ,מדד ת"א 125 עולה ב-0.2% , מדד בנקים יורד' ב-0.16% ומדד הנדל"ן עולה ב-03%.

מניות חברות מקבוצת יורוקום- אינטרנט זהב , בי-קום ו בזק ממשיכות להסחר בעליות שערים... זאת לאחר שהבנקים הנושים של יורוקום תקשורת הגיעו היום לפשרה עם אינטרנט זהב לגבי אופן הליך מכירת בזק ומינוי דירקטורים באינטרנט זהב.

הדולר נסחר בירידות שערים קלות סביב שער חליפין של 3.6 שקל.

המסחר בבורסות אסיה ננעל גם היום בירידות שערים' כשהחשש ממלחמת סחר גובר, ומכה בשוקי ההון בכל העולם. מוקדם יותר היום ירד מדד שנחאי קומפוסייט ב-1.8%. המדד גם נסחר היום בירידה של 20% מהשיא שנמדד בינואר, ובאופן רשמי נכנס לשוק דובי, ובכך מצטרפת הבורסה בשנחאי לשוקי ההון בפיליפינים ובווייטנאם, שנכנסו לשוק דובי.

טוקיו ננעלה עליות קלות ברמה של 22,342 נקודות; שנחאי ירדה ב-0.5%; סידני איבדה 0.2%; סיאול השילה מערכה 0.3%. הצפי הוא שהמסחר בארה"ב ייפתח בירידות שערים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

מניות קבוצת יורוקום רושמות עליות

בבורסה נרשמות עתה עליות במדדים המובילים. מדד ת"א 35 עולה ב-0.26%, מדד ת"א 125 עולה ב-0.2%, מדד הבנקים עולה ב-0.2% ומדד הנדל"ן עולה ב-0.4%.

במניות חברות מקבוצת יורוקום - אינטרנט זהב , בי-קום ובזק - נרשמות עליות. זאת, לאחר שהבנקים הנושים של יורוקום תקשורת הגיעו לפשרה עם אינטרנט זהב לגבי אופן הליך מכירת בזק ומינוי דירקטורים באינטרנט זהב.

הדולר נסחר בירידות קלות סביב שער חליפין של 3.6 שקלים.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

עליות במדדים המובילים: ת"א 35 עולה ב-0.23%

הבורסה פתחה את יום המסחר בעליות של המדדים המובילים. מדד ת"א 35 עולה ב-0.23%, מדד ת"א 125 עולה ב-0.22%, מדד הבנקים עולה ב-0.23% ומדד הנדל"ן עולה ב-0.4%.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

המסחר ייפתח לאחר נעילה שלילית אתמול

הבורסה לניירות ערך תפתח את יום המסחר השלישי של השבוע לאחר שאתמול ננעל המסחר בוול סטריט בירידות של המדדים המובילים, נוכח המשך מלחמת הסחר המתנהלת בין ארה"ב לסין, האיחוד האירופי ומקומות נוספים ברחבי העולם.

המסחר בבורסות אסיה מתנהל בירידות, כשהחשש ממלחמת סחר מתגבר ומכה בשוקי ההון בכל העולם. הבורסה בשנחאי יורדת ב-0.8%, ומוקדם יותר היום ירד מדד שנחאי קומפוסייט ב-1.8%. המדד נסחר בירידה של 20% מהשיא שנמדד בינואר, ובאופן רשמי נכנס לשוק דובי. בכך מצטרפת הבורסה בשנחאי לשוקי ההון בפיליפינים ובווייטנאם שנכנסו לשוק דובי.

גם בבורסת תל אביב נרשמה אתמול מגמה שלילית. מדד ת"א 35 ירד ב-0.8%. מדד ת"א 125 איבד 0.9% ומדד ת"א בנקים ירד ב-1%. מניית קסטרו זינקה אתמול ב-10% אחרי שהודיעה כי השלימה את העסקה לרכישת מלוא השליטה ברשת הודיס.

מניית חברת התעופה אל על תרכז עניין היום. זאת, אחרי שענקית התוכנה נייס הודיעה אתמול שתחרים את אל על לאחר שנודע כי דיילי החברה הזיזו נוסעות ממושבן במהלך טיסה מניו יורק לתל אביב, בעקבות דרישות של נוסעים חרדים. מנכ"ל נייס ברק עילם מסר כי נייס לא תעשה עסקים ותטוס בחברות שמפלות נשים.

חברת הנדל"ן כלכלית ירושלים הודיעה כי היא בוחנת עסקת מיזוג עם החברה הבת מבני תעשיה באמצעות החלפת מניות. חברת התקשורת סלקום השלימה אתמול גיוס של כ-280 מיליון שקל, כשבמהלך הגיוס נרשמו ביקושים של יותר מ-500 מיליון שקל.

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker