שבוע המסחר בת"א נסגר בעליות; שוק האג"ח ירד

את העליות הוביל מדד ת"א 90, שטיפס ב-0.9% ■ שיכון ובינוי זינקה ב-6%

TheMarker
עדכונים

המסחר בבורסה נסגר בעליות; שיכון ובינוי עלתה ב-4.5%

הבורסה בתל אביב סגרה את היום האחרון השבוע בעליות של כ-0.5%. ת"א 90 טיפס ב-0.9% בהובלת מניית שיכון ובינוי , שעלתה ב-6%. מדד הבנקים סגר בעלייה של 0.3%. מדד הביומד עלה בכ-1%.

טבע , חברה לישראל , מזרחי טפחות ו מליסרון הן בין המניות הגדולות שהובילו את העליות. בין היורדות: בזן , סלקום , אמות , נייס ו שטראוס .

בסך הכל עלתה הבורסה השבוע בכ-1%, וגם בחישוב שנתי ל-2018 המדדים כבר בטריטוריה חיובית של 0.5%-1%, אם כי הבורסה עוד לא הגיעה לשיא שאליו הגיעה בסוף ינואר – כאשר החלו הירידות החדות בכל העולם.

שוק האג"ח סגר שבוע שלילי בירידות קלות.

עליות של עד 0.8% במדדים המובילים בבורסה בתל אביב

שעה וחצי לסגירת יום המסחר האחרון השבוע והעליות הקלות בבורסה של תל אביב נמשכות. מדדי המניות המובילים עולים ב-0.2%-0.8%.

את העליות מוביל מדד המניות הבינוניות ת"א 90 שמטפס 0.75%. המניה שמוכשת את המדד הזה למעלה היא שיכון ובינוי שמזנקת ב-4.4%, בין היתר בשל המלצה חיובית עליה. מבין היורדות נזכיר את קנדה ישראל , מטריקס ו אלקטרה צריכה .

מבין המניות הגדולות עולות מזור , טבע , החברה לישראל , אלביט מערכות ו בנק המזרחי .

בשוק המט"ח נקבע השער היציג של הדולר על 3.57 שקל לדולר, עליה של 0.11% בהשוואה לשער היציג של אתמול. היורו היציג: 4.2218, עליה של 0.61%

מדד הבנקים עולה ב-0.5%; טבע מטפסת ב-1.7%

נמשכות העליות בבורסה של תל אביב. את העליות מוביל מדד הבנקים , שמטפס ב-0.5%.

בין המניות העולות נמנות טבע עם 1.7%, חברה לישראל , עזריאלי ואלביט מערכות . את היורדות מובילה אופקו עם צניחה של 2.6%, בזן , סלקום ופרטנר .

בשוק האג"ח נרשמות ירידות קלות ברוב המדדים - באג"ח הממשלתיות והקונצרניות.

הדולר עולה ב0.25% ונסחר סביב שער של 6.574 שקל לדולר. היורו עולה ב-0.5% אחרי שעלה גם אתמול ב-0.5% ושערו נע סביב 4.23 שקל ליורו.

המסחר בת"א נפתח בעליות; בזק ממשיכה לרדת

אחרי העליות החדות בוול סטריט אתמול גם הבורסה של תל אביב פותחת את המסחר בצורה חיובית. ביום המסחר האחרון של השבוע מדדי המניות המובילים עולים ב-0.5%

בזק ממשיכה לרדת אחרי יום קשה אתמול ואילו מניית שיכון ובינוי בולטת בעליה, בין היתר בזכות המלצה חיובית עליה.

בשוק המט"ח הדולר נסחר סביב השער היציג שנקבע אתמול 3.566 ואילו היורו מוסיף 0.5% לרמה של 4.21 שקל ליורו.

בשוק האג"ח נרשמות ירידות קלות מאוד באג"ח הממשלתיות, ועליות קלות באג"ח הקונצרני.

הביטקוין עולה קצת אחרי חודש לא קל של ירידות ונסחר סביב 7700 דולר לביטקוין אחד

המסחר ייפתח על רקע העליות בוול סטריט

יום המסחר האחרון של השבוע יושפע מהעליות החדות יחסית אתמול בניו יורק. מדדי המניות המובילים בבורסות וול סטריט רשמו אתמול עליות נאות של עד 1.4% ( דאו ג'ונס ), ונאסד"ק נסגר בשיא של כל הזמנים זה היום השלישי ברציפות. העליות האלה משפיעות גם על המסחר בבורסות המזרח כאשר טוקיו עולה ב-0.8%, והן בוודאי ישפיעו לחיוב גם על הבורסה בת"א.

המסחר המקומי נסגר אתמול בירידות קלות של 0.2%, כאשר מניית בזק בלטה בירידות. המסחר במניה הושפע מהלחץ של משרד התקשות להכנסת תחרות בשוק הקווי ומהדיונים על מכירת השליטה בה. במהלך המסחר צנחה בזק בעד 5% אך לקראת הסגירה תיקנה לירידה של 2%.

בשוק המט"ח הדולר היציג נסגר אתמול על 3.566 שקל לדולר, ירידה של 0.25%. היורו התחזק אתמול ב0.5% לשער יציג של 4.196, והבוקר הוא מתחזק עוד יותר ל-4.21 שקל ליורו.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker