משבר הקורונה משפיע על פעילות השלדים: פנטזי נטוורק מבטלת את עסקת המיזוג עם אייכנר

החברה ביטלה את המיזוג עם אייל אייכנר, המתמחה בתחום יבוא והפצה של מוצרי מזון ועוסק בפיתוח תחליף לסוכר, נוכח ההרעה העסקית

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הבורסה בתל אביב
הבורסה בתל אביבצילום: אייל טואג
שלי אפלברג
שלי אפלברג

משבר הקורונה החל להשפיע גם על פעילות השלדים הבורסאיים. עסקים שעד המשבר היה נראה שייכנסו לבורסה - נמצאים כעת במצוקה. כך לפחות עולה מההודעה אותה דיווחה היום (א') פנטזי נטוורק, לפיה היא מבטלת את הסכם המיזוג עם אייל אייכנר, בעל עסק המתמחה בתחום היבוא וההפצה של מוצרי מזון, וכן בפיתוח תחליף לסוכר.

הביטול של המיזוג התקבל בעת בדיקת הנאותות של העסק. הדירקטוריון קיבל לידיו מידע חדש מחברת אייכנר, שהצביע על הרעה משמעותית בפעילות החברה ותוצאותיה העסקיות - עקב מגבלות משבר הקורונה ואי-ודאות לגבי צפי הפעילות העסקית.

אין זאת עסקת המיזוג הראשונה שמבטלת פנטזי נטוורק. בסוף 2017 הודיעה החברה שהיא נכנסת לתחום הבלוקצ'יין - והמניה טסה ב-550%. לאחר שהבינה שהתחום לא מתפתח, מזכר ההבנות בנושא בוטל והחברה נכנסה לעולם הקנאביס. כתוצאה מכך, 24% ממניותיה של חברת הפיתוח הטכנולוגי לקנאביס, קנאדורף, שמוחזקות על ידי פנטזי נטוורק, נכנסו לשלד הבורסאי. בחברה חשבו להחליף את פעילות הקנאביס בפעילות פיתוח תחליף לסוכר, עסקה שכיום ברור שלא תצא לפועל.

מנכ"ל החברה, דני צדוק מסר: "השפעת משבר הקורונה על התנהלות עסקי החברה המועמדת למיזוג הביאה את דירקטוריון החברה להחלטה לעצור את הליך בדיקות הנאותות. אנו ממשיכים לפעול לטובת ציבור בעלי המניות, בין היתר לשם איתור עסקות מיזוג שיהיה בהן כדי להשיא ערך למשקיעים. לקראת סוף יולי מונה אבי זרח, בעל מניות משמעותי בחברה (החזקה של 8.8% מהון המניות), לתפקיד דירקטור בפנטזי נטוורק, מתוך רצון להעניק למשקיעים מעורבות בהליך קבלת ההחלטות".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

"למטפלים זוגיים יש הרבה הוצאות, זה לא מקצוע שמתעשרים ממנו"

"מצדי תפתחו את היחסים": הכסף הגדול מאחורי התפרקות מוסד הנישואים

אייקונקס בניה חדשה

היום שאחרי הבלוק: כך בונים בתים - פשוט יותר, חסכוני יותר ועמיד יותר