אופנהיימר: השווי של מניית צ'ק פוינט גבוה ב-9% ממחירה בבורסה

בבנק ההשקעות החליטו לעדכן את מחיר היעד של מניית החברה ל-135 דולר, לעומת מחיר של 123 דולר שהחברה נסחרת בו כיום ■ "החברה פירסמה תוצאות מעל הצפי, על אף משבר הקורונה, הודות לביקושים חזקים מצד הארגונים במסגרת העברת עובדים לעבודה מרחוק"

אסא ששון
אסא ששון
גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינט
גיל שוויד, מייסד צ'ק פוינטצילום: עופר וקנין
אסא ששון
אסא ששון

התוצאות הכספיות של חברת צ'ק פוינט בסוף השבוע הביאו את בנק ההשקעות אופנהיימר לעדכן את מחיר היעד של מניית החברה ל-135 דולר, לעומת מחיר של 123 דולר שהחברה נסחרת בו כיום. כך עולה מסקירת המניה שפירסמה החברה.

"החברה פירסמה תוצאות מעל הצפי, על אף משבר הקורונה, עם האצה בקצב הצמיחה במכירת מוצרים, הודות לביקושים חזקים מצד הארגונים במסגרת העברת עובדים לעבודה מרחוק", כתבו באופנהיימר. "פעילות המנויים צמחה בקצב שנתי של 10%, עם צמיחה גבוהה יותר בתחומי הענן (צמיחה של 70%), המובייל (צמיחה של 300%) ומוצרי SandBlast (צמיחה של 90%). עיקר הצמיחה הגיעה משוקי אירופה ואסיה, עם חולשה מסויימת בצפון אמריקה. על אף ההפתעה בדו"חות, העדיפה הנהלת צ'ק פוינט לא לספק תחזיות, נוכח האי-ודאות הגבוהה, גישה נבונה להערכתנו. אנו משמרים את המלצת Outperform על המניה ומעלים את מחיר היעד מ-126 דולר ל-135 דולר, בהתבסס על מכפיל רווח של 16 לתחזית 2021 בתוספת מזומנים של 28 דולר למניה, או לחלופין, מכפיל תזרים מזומנים EV/FCF של 15 לתחזית 2021״.

באופנהיימר מעריכים כי ברבעון השלישי של השנה יהיו הכנסות החברה 490 מיליון דולר, עם רווח של 1.47 דולר למניה, בדומה לרמת הרבעון המקביל אשתקד, ומעדכנים את התחזיות ל-2021-2020 כלפי מעלה. "ב-2020 אנו צופים הכנסות של 2.025 מיליארד דולר עם רווח של 6.50 דולר למניה, ואילו ב-2021 – הכנסות של 2.05 מיליארד דולר עם רווח של 6.65 דולר למניה. אנו מחזיקים בעמדה חיובית בנוגע לפעילות צ'ק פוינט בטווח הארוך.

מניית צ'ק פוינט

"ברבעון השני הציגה צ'ק פוינט הכנסות של 506 מיליון דולר, צמיחה שנתית של 4%, עם רווח של 1.58 דולר למניה, מעל הקונצנזוס של 488 מיליון דולר ו-1.43 דולר למניה, על רקע ביקושים חזקים לפתרונות סייבר שמאפשרים עבודה מרחוק. שיעור הרווח התפעולי שמר על רמתו הגבוהה - 50%. החברה יצרה ברבעון האחרון תזרים מזומנים מפעילות שוטפת של 252 מיליון דולר, רכשה 3.1 מיליון ממניותיה תמורת 325 מיליון דולר, וסיימה את הרבעון עם קופת מזומנים של 3.96 מיליארד דולר, או 27.77 דולר למניה".

באופנהיימר התייחסו להשפעת המוצרים החדשים של החברה על תוצאותיה הכספיות. "ההכנסות מרשיונות מסורתיים הסתכמו ב-123 מיליון דולר, בדומה לרבעון המקביל, אך מעל הצפי של 108 מיליון דולר", כתבו. "השקה אחרונה של פתרון חומרה Quantum לפלח השוק הגבוה, במקביל להשקות חדשות נוספות כמו הרחבת פלטפורמת Infinity ושדרוג פתרון הענן CloudGuard צפויות, לדעתנו, להאיץ את קצב הצמיחה בפעילות המוצרים".

"פעילות המנויים Software Blades הניבה הכנסות של 164 מיליון דולר, צמיחה שנתית של 10%, מעל הצפי של 161 מיליון דולר. סך מכירות המוצרים, כולל פתרונות מסורתיים ומנויים, הסתכמה ב-287 מיליון דולר - צמיחה שנתית של 6% - מעל הקונצנזוס של 269 מיליון דולר. מבחינה גיאוגרפית, מכירות צ'ק פוינט באירופה צמחו ב-9%; באסיה – בקצב של 4%; ואילו הצמיחה בארה"ב היתה חלשה יחסית (ירידה שנתית של 1%), נוכח תחרות גבוהה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

מפגינים נגד יוקר המחיה מול בית הנשיא בסרי לנקה

קו השבר שעלול לקחת את הכלכלה העולמית למקום אחר, אפל יותר

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית