יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "2019 צפויה להיות שנת שיא ברווחים"

החברה צפויה לחלק 150 מיליון שקל כדיווידנד, ובשנה הקרובה תשיק שני מוצרים חדשים: ביטוח רכב לנהגים צעירים וביטוח נסיעות לחו"ל עם החזר הוצאות מידי ■ לגבי שיתוף הפעולה עם מקס: "אנחנו צפויים לקבל בקרוב את אישור רשות שוק ההון"

ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי
יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל
יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראלצילום: סיון פרג'
ג'ניה וולינסקי
ג'ניה וולינסקי

חברת הביטוח AIG צפויה להשיק שני מוצרי ביטוח חדשים בשנה הקרובה. המוצרים הוצגו הבוקר (ד') על ידי יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל, במסיבת עיתונאים שנערכה לסיכום 2019 ולהצגת התוכנית העסקית ל-2020.

המוצר הראשון הוא בתחום ביטוח הרכב. מדובר באפליקציה בשם AIG 360, שמפותחת על ידי חברת איתוראן, ותאפשר לנהגים צעירים לרכוש בנק קילומטרים שבהם ניתן יהיה להשתמש בכמה כלי רכב.

AIG

כבר כיום חלק מחברות הביטוח מאפשרות לרכוש כיסוי ביטוחי לנהגים צעירים שתקף לכמה ימים, מתוך הבנה שחלק מהם לא נוהגים ברכב באופן רציף. המוצר החדש, שצפוי להיות מושק ביולי, יגביל את נסיעת הנהגים הצעירים לא בזמן אלא בק"מ. בדומה לאפליקציית פנגו, הנהג הצעיר יפעיל את האפליקציה בעת הכניסה לרכב ויכבה אותה בעת היציאה ממנו, ולא ידרוש התקנת רכיב ברכב.

לי דגן, סמנכ"לית ביטוחי רכב ודירה, ציינה כי בכך מנתקים את הקשר בין הרכב לבין המבוטח והצעירים יוכלו לנצל את הביטוח בכל רכב, כל עוד הוא מבוטח ב-AIG.

המוצר השני שהוצג הוא אפליקציה בתחום ביטוח הנסיעות לחו"ל בשם AIG SafeTravel, שתאפשר ללקוחות להתייעץ עם רופא אונליין, לאתר במהירות את הרופא המתאים הקרוב ביותר ולקבל החזר מידי על ההוצאות, לרבות במקרה של עיכוב כבודה.

אפליקציות דומות, המאפשרות ייעוץ אונליין ואיתור רופאים וגם תשלום יחסית מהיר, כבר קיימות בשוק בחלק מחברות הביטוח. ב-AIG מציינים כי בזכות שיתוף הפעולה עם חברת האשראי מקס, ההחזר יועבר בתוך 15 שניות מרגע הבקשה וישירות לכרטיס האשראי.

ב-AIG מציינים כי אין בכוונתם להגביל את תקרת ההחזר באופן זה, כפי שנעשה בחברות הביטוח המציעות את האפשרות עד כה. ההחזר מוגבל בתקרת הכיסוי בפוליסה, כשההוצאות הגדולות במיוחד (כמו אמבולנס למשל) לא מבוצעות באמצעות כרטיס האשראי אלא משולמות ישירות מחברת הביטוח.

רייטר ציינה כי "כולם חושבים שההחזר באמצעות ביט קורה גם כן אונליין, אבל זאת רק החוויה, הכסף מועבר בתוך 48 עד 72 שעות". גיל שגיב, סמנכ"ל דיגיטל ושיווק, ציין כי "אנחנו מאמינים ללקוח, ולכן הגישה שלנו היא Pay first, check later".

רייטר הזכירה במסיבת העיתונאים את שיתוף הפעולה האסטרטגי שנחתם סופית אתמול עם חברת האשראי מקס. במסגרת שיתוף הפעולה, תקים מקס סוכנות ביטוח שתציע ללקוחותיה ביטוחי רכב, דירה ונסיעות לחו"ל של AIG, באמצעות פלטפורמות דיגיטליות וייעודיות. רייטר ציינה כי אמנם ההסכם כפוף לאישור הממונה על שוק ההון, משה ברקת, אולם היא צופה שיקבלו את האישור בקרוב.

לגבי 2019, ציינה רייטר כי הדו"חות הכספיים צפויים להתפרסם רק בעוד כחודש, אך זו שנה שמוערכת להיות הרווחית של AIG אי פעם, וכי החברה צפויה לחלק 150 מיליון שקל כדיווידנד.

כתבות מומלצות

ריי דליו

מייסד קרן הגידור הגדולה בתבל: מזומן הוא זבל - ממשלות יחסלו את ביטקוין

ישראל פישר

יוקרה זה רע? כך נראים החיים במגדל חדש בתל אביב

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?