פריגו רוכשת חברה למוצרי בריאות הפה תמורת 113 מיליון דולר

מכירותיה של החברה הנרכשת High Bridge Brands הסתכמו ב-100 מיליון דולר ■ החברה הנרכשת צפויה להגדיל את הרווח המתואם למניה ב-2021

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מורי קסלר, מנכ"ל פריגו
מורי קסלר, מנכ"ל פריגוצילום: פריגו
יורם גביזון
יורם גביזון

חברת פריגו ,שמנוהלת על ידי מורי קסלר, מעמיקה את נוכחותה בשוק בריאות הפה. פריגו חתמה על הסכם מחייב לרכוש את נכסיה של חברת High Bridge Brands בתחום בריאות הפה תמורת 113 מיליון דולר במזומן. העסקה כפופה לאישור בית משפט כחלק מהליך הסדר הנושים של חברת High Bridge Brands והיא חלק מהאסטרטגיה של פריגו להפוך לחברת מוצרי צריכה. השלמת העסקה צפויה ברבעון הראשון של 2020.

אין נתונים להצגה
פריגו

פריגו מציינת שהרכישה של הנכסים בתחום בריאות הפה לילדים תתרום 100 מיליון דולר בשנה להכנסותיה ותגדיל את הרווח המתואם למניית פריגו בשנה המלאה הראשונה שלאחר השלמת העסקה. רכישת נכסיה של High Bridge Brands נעשית בעקבות רכישה גדולה הרבה יותר. ההשקעה הראשונה של פריגו נעשתה ביולי 2019 כאשר רכשה את חברת Ranir תמורת 750 מיליון דולר במזומן. הכנסותיה של ראניר הסתכמו ב-287 מיליון דולר ב-2018 וקצב הצמיחה שלה ב-2014-2018 היה 8% לשנה.

פריגו העריכה כי עם ההכרזה על רכישת ראניר, היא תגדיל את הרווח המתואם למניה ב-10 סנט ב-2019. מוצריה של ראניר שמשווקים ב-80 מדינות, כוללים מברשות שיניים חשמליות וידניות, חלקים למברשות שיניים חשמליות, רצועות להלבנת שיניים, חוטים דנטליים, שיניים תותבות וערכות נסיעה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב