לידר שוקי הון בהמלצת קנייה לנובולוג, עם יעד של 38% מעל מחיר השוק

סבינה לוי, מנהלת המחקר בלידר שוקי הון: "נובולוג כבר אינה רק חברת לוגיסטיקה - היא פועלת בשלושה תחומים הנהנים מצמיחה" ■ לוי מזכירה שנובולוג היא שותפה אסטרטגית של מרבית חברות התרופות הבינלאומיות - פעילות שצפויה לצמוח בעד 5% בשנה

שלי אפלברג
שלי אפלברג
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
בניין נובולוג
מטה נובולוג במודיעין
שלי אפלברג
שלי אפלברג

"נובולוג היא כבר לא רק חברת לוגיסטיקה", כותבת סבינה לוי, מנהלת המחקר בלידר שוקי הון, ונותנת יעד של 2.7 שקלים - כ-38% יותר ממחירה בשוק. החברה, הנשלטת על ידי משפחת פוזיס (29%), מורי ארקין (11%) ואלי דהן (8%), פועלת לדבריה בשלושה תחומים הנהנים מצמיחה: מתן מידע רפואי וכלים טכנולוגיים עבור רופאים, מטופלים ומוסדות רפואיים בזירה הדיגיטלית; מתן שירותי טיפול רפואי ביתי, הכוללים אשפוז ביתי, שירותי בריאות שונים למבוטחי ביטוח הבריאות הפרטי, והפצת תרופות עד הבית; ושירותי לוגיסטיקה לתרופות ולניסויים קליניים וסטריליזציה של ציוד רפואי.

"לחברה עוגן יציב ותזרימי הכולל את הפעילות המסורתית בתחום שירותי ההפצה והלוגיסטיקה של התרופות", מציינת לוי ומזכירה שנובולוג היא שותפה אסטרטגית של מרבית חברות התרופות הבינלאומיות - פעילות שלשיטתה תהנה מצמיחה של כ-3%-5% בשנה ומשיפור מתון ברווחים.

סבינה לוי, לידר שוקי הוןצילום: אורי כץ

לדבריה, תחום הטיפול הביתי מהווה אחד ממנועי הצמיחה האסטרטגיים של נובולוג. תחום זה מצוי באחריות חברת הבת מדיקוויפ (שנהנית משיעורי צמיחה דו־ספרתיים), המספקת פתרון למחסור הולך וגובר של מיטות אשפוז בבתי חולים ומורידה את העלויות למערכת הבריאות. לוי מצביעה על תחום הדיאליזה הביתית, שלדבריה עשוי להוות מנוע צמיחה מהותי לחברה. עוד היא מציינת את תחום הדיגיטל, הנמצא בליבה האסטרטגית של החברה (המספקת מידע רפואי מגוון, לרבות אינדקס תרופות), ואת חברת אודורו, המפעילה את האתר דוקתורים לזימון תורים.

"אנו מתרשמים לחיוב מביצועי החברה ותפקוד ההנהלה. הפעילות המסורתית בתחום השירותים הלוגיסטיים ימשיכו להוות עוגן תזרימי יציב וחזק גם בשנים הקרובות, ואנו מניחים שהתחום יציג צמיחה ושיפור ברווחיות. מנועי הצמיחה של החברה לשנים הקרובות כוללים את העמקת דריסת הרגל בתחום הטיפול הביתי, אשר נחשב אחד התחומים המתפתחים והצומחים בעולם הבריאות בעולם, לצד המשך הרחבת הפעילות בתחום הדיגיטל. אנו צופים כי פעילויות אלו יציגו בשנים הקרובות צמיחה דו־ספרתית", מסכמת לוי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

שירות נסיעה לפי קריאה של חברת ויה בניו יורק

חברות ההיי־טק שמפסידות מיליארדי דולרים מצאו דרך להישאר בחיים

פרופ' אמיר ירון, נגיד בנק ישראל. ייתכן שזו הזדמנות עבורו לפעולות שיקררו את הביקושים לדירות

מחדל מחירי הדיור: כך התייקרה דירה ממוצעת ב-280 אלף שקל בשנה

גילעד אלטשולר

אלטשולר שחם חזר להוביל - ומי בתחתית? תשואות קרנות ההשתלמות לחודש יולי

סוחר בוול סטריט. יכול להיות שזעזוע האינפלציה הנוכחי הוא רק ראשון מני רבים

מציאות חדשה או תקלה היסטורית? אסטרטגיית השקעות בת 20 שנה בסכנה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

יש ענפים שבהם עליית השכר מחווירה בהשוואה לביקוש

לזה אתם קוראים העלאת שכר? המעסיקים שימשיכו לרעוב לעובדים

יהונתן כהן

פי 150 צ'קים חוזרים: הנורות האדומות שלא נדלקו בגיבוי, ואיך איבד יהונתן כהן את רוב ההשקעה