אבי לוי פורש ממליסרון ומממש מניות ב-270 מיליון שקל

מנכ"ל מליסרון הפורש מימש מניות המהוות 3% משווי החברה, ונותר עם 1.4% ממניות החברה ■ על פי הערכות, המכירה בוצעה לכמה גופים מוסדיים בעסקה מחוץ לבורסה

אסא ששון
אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אבי לוי, יו"ר להב אל..אר
אבי לוי, יו"ר להב אל.אר.צילום: אביב אברמוב
אסא ששון
אסא ששון

מנכ"ל מליסרון הפורש, אבי לוי, מימש מניות מליסרון בשווי 270 מיליון שקל - כ-3% ממניות החברה. לוי יוותר עם אחזקה של 1.4% ממניות החברה, ששוויין כ-170 מיליון שקל. על פי הערכות, המכירה בוצעה לכמה גופים מוסדיים בעסקה מחוץ לבורסה, ולפי מחיר השוק של המניה.

לוי פורש ממליסרון לאחר שכשלו ניסיונותיו לקבל הלוואה לרכישת מניות החברה מבעלת השליטה, ליאורה עופר. במקומו מונה לתפקיד אופיר שריד (47), שכיהן כסמנכ"ל הכספים של הקבוצת בשמונה השנים האחרונות והיה אחראי, בין היתר, על פעילותה הפיננסית והעסקית של הקבוצה, ועל הקשר השוטף עם שוק ההון ובעלי המניות.

שריד הוא רואה חשבון, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר-אילן. הוא התחיל את דרכו המקצועית במשרד סומך חייקין KPMG, וכיהן במהלך השנים במגוון תפקידי ניהול כספים בכירים, בהם סמנכ"ל הכספים של קבוצת 013 נטוויז'ן.

לוי סיכם שבע שנים בתפקיד מנכ"ל מליסרון, שבהם צבר שכר ואופציות שמומשו בגובה 170 מיליון שקל. ערב עזיבתו, מליסרון נסחרת לפי שווי שוק של 9 מיליארד שקל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"