נובולוג משלימה את רכישת הבעלות על טרגט ואינפומד ב-61 מיליון שקל

חברת הלוגיסטיקה, שמתמחה בהפצת תרופות ומספקת שירותים לחברות פארמה בינלאומיות, תרכוש את חלקם של בעלי מניות המיעוט (49%) בשתי החברות לאחר שרכשה כבר 51%

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
משאית של נובולוג
נובולוגצילום: מתוך ערוץ היוטיוב
יורם גביזון
יורם גביזון

חברת הלוגיסטיקה נובולוג, שמתמחה בהפצת תרופות ומספקת שירותים לחברות פארמה בינלאומיות, תרכוש את חלקם של בעלי מניות המיעוט (49%) בחברות טרגט קר (Targetcare) ואינפומד תמורת 61 מיליון שקל.

עבור חלק המיעוט בשתי החברות תשלם נובולוג, שבשליטת אהוד פוזיס (39%), בהקצאה פרטית של 27.8 מיליון מניות של נובולוג (כ-7.4% מהחברה) בהיקף כספי של 44.9 מיליון שקל, והיתרה (15.8 מיליון שקל) תשולם במזומן.

נובולוג רכשה את חלקם של בעלי מניות המיעוט בחברת אינפומד על בסיס מכפיל 7.5 על הרווח הממוצע שהחברה צפויה להציג ב-2020-2019, בתוספת חלק מהדיווידנד שצפוי באינפומד ב-2021. באפריל 2018 רכשה נובולוג 51% ממניותיה של אינפומד תמורת 6 מיליון שקל. עם מימוש האופציה לרכישת חלקו של בעל מניות המיעוט באינפומד, תחזיק נובולוג בבעלות המלאה בחברה. אינפומד היא בעלת מערכת דיגיטלית למידע רפואי ופתרונות דיגיטליים לרופאים, הכוללת אתר אינטרנט ובו אנציקלופדיה רפואית המשווקת בעיקר לרופאים בעלי קליניקות פרטיות.

בנוסף, מימשה נובולוג את האופציה לרכישת חלק המיעוט בחברת טרגט קר, על פי מכפיל 6.5 על הרווח הממוצע שהחברה צפויה להציג ב-2022-2021, בתוספת חלק מהדיווידנד שטרגט קר צפויה לחלק בשנים אלה. נובולוג רכשה כבר 51% ממניותיה של טרגט באפריל 2019 תמורת 15.25 מיליון שקל.

טרגט עוסקת בפיתוח רכש, תפעול ואספקת שירותי רפואה, וכן בשירותי סילוק תביעות עבור מוסדות בריאות. החברה פועלת בשלוש זרועות: אספקת שירותי בריאות למבוטחים בביטוחי בריאות משלימים בפרישה ארצית; מיקור חוץ של סילוק תביעות בתחום הבריאות עבור חברות ביטוח וקופות חולים; והפעלת מוקדי שירות לבירור זכויות, זכאויות ותשלומים.

נובולוג, שנסחרת בשווי שוק של 529 מיליון שקל, הרוויחה 21.4 מיליון שקל במחזור של 945 מיליון שקל ב-12 החודשים שהסתיימו במארס 2019. נובולוג נרשמה למסחר בבורסה בפברואר 2018 באמצעות הצעת מכר של קרן פימי בהיקף של 274 מיליון שקל, לפי מחיר של 1.6 שקל למניה. פימי מכרה את יתרת מניותיה בנובולוג לאהוד פוזיס ומורי ארקין באפריל 2019 במחיר של 1.25 שקל למניה. נובולוג לא חזרה עדיין למחיר הצעת הרכש, ונסחרת במחיר של 1.51 שקלים למניה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

שדות חקלאיים הוד השרון

"חשבתי שעשיתי את עסקת חיי. היום אני מבין שניצלו את התמימות ואת חוסר הידע שלי"

הווילה של משפחת סעדה ברמות מאיר

וילת ה-Airbnb של משפחת סעדה - ובריכת השחייה שמסעירה את המושב