יוניטרוניקס תקים שלושה חניונים רובוטיים בניו יורק תמורת 5 מיליון דולר

הפתרון של חניה אוטונומית שתציע החברה יאפשר ליזמים ולאדריכלים לספק לדיירי הבניין ולמשתמשים מזדמנים שירות שיחליף חניה באמצעות איש שירות (Valet Parking), ויהווה גורם שיווקי מבדל בשוק בנייני המשרדים

יורם גביזון
יורם גביזון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הדמיה של חניון אוטונומי, חברת יוניטרוניקס
הדמיה של חניון אוטונומי, חברת יוניטרוניקסצילום: ללא קרדיט
יורם גביזון
יורם גביזון

חברת יוניטרוניקס שבשליטת קרן פימי (49.99%) וחיים שני (21.9%) חתמה על הסכמים להקמת שלושה חניונים רובוטיים בניו יורק תמורת סכום כולל של 4.8 מיליון דולר. הקמת החניונים הרובוטיים צפויה להסתיים ב-2020.

יוניטרוניקס נכנסת באמצעות הזכייה בחוזים אלה לשוק חניונים של עשרות מכוניות באזורים צפופים בניו יורק. הפתרון של חניה אוטונומית שתציע, יאפשר ליזמים ולאדריכלים לספק לדיירי הבניין ולמשתמשים מזדמנים שירות שיחליף חניה באמצעות איש שירות (Valet Parking), ויהיה גורם שיווקי מבדל בשוק בנייני המשרדים.

שלושת החניונים החדשים כוללים יכולות של טעינת כלי רכב חשמליים מסוג EV וכן רכבים חשמליים נטענים-היברידיים. יוניטרוניקס, שמנוהלת על ידי שני, חתמה מתחילת 2019 על חוזים בהיקף מצטבר של 68 מיליון שקל וממחצית 2018 חתמה על חוזים בהיקף מצטבר של 200 מיליון שקל. החברה הודיעה על החלטת הדירקטוריון לבחון פיצול פעילויות החניה והמערכות הלוגיסטיות לחברה נפרדת שתיקרא יוניטרון, ולחברת יוניטרוניקס שתמשיך לפעול בתחום התכנון הייצור והשיווק של מוצרי אוטומציה תעשייתית ובעיקר בקרים מתוכנתים. יוניטרוניקס נסחרת בשווי של 316 מיליון שקל לאחר עלייה של 6.7% מתחילת 2019.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

אלונה ודניאלה חברת SISTERS

שתי האחיות שהפכו חשבון אינסטגרם לאקזיט של מיליוני שקלים

אופן ספייס. היתרונות שלו ברורים, אבל העבודה ההיברידית מציפה את החסרונות

"כשאחפש עבודה עוד שנה־שנתיים, הדבר הראשון שאבדוק הוא שאני לא יושבת באופן ספייס"