דורון ספיר במאמץ להרגיע את עובדי מגדל: "החברה איתנה ויציבה"

מנכ"ל מגדל דורון ספיר מיהר לשלוח היום מכתב לעובדים, על מנת לנסות ולרכך את המכתב החריף ששלח אתמול יו"ר הדירקטוריון המתפטר של מגדל, עודד שריג

אסא ששון
אסא ששון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורון ספיר, מנכ"ל מגדל
דורון ספיר, מנכ"ל מגדל. האם אתה חושב שהגיעה העת להפריד את בעל השליטה מניהול החברה ולמנות לה נאמן חיצוני?צילום: עופר וקנין
אסא ששון
אסא ששון

מנכ"ל מגדל דורון ספיר שלח היום (ג') איגרת מרגיעה לעובדי מגדל. זאת לאחר לאחר שאתמול שלח יו"ר דירקטוריון מגדל מכתב התפטרות חריף, ובו הוא מאשים את מגדל ואת בעל השליטה בה שלמה אליהו בהתנהלות קיצרת טווח וללא אסטרטגיה ברורה.

ספיר כות לעובדים: "אמש הודיע פרופ' עודד שריג על התפטרותו מתפקיד יושב ראש הדירקטוריון של החברה. הפרסומים על כך בתקשורת יצרו שיח שלילי שמעיב לכאורה על העובדים, המנהלים, הסוכנים והמבוטחים.

"חשוב לי להבהיר כי מגדל היא חברה איתנה, יציבה ובעלת ותק וניסיון של שנים בטיפול בטובתם של מבוטחי ישראל. מאז ומתמיד התאפיינה מגדל בהון אנושי איכותי ומקצועי הפועל לילות כימים לשמירה על כספי העמיתים, תוך מקצועיות שאין שניה לה".

ספיר מוסיף וכותב :"אני גאה לעמוד בראש מגדל, גאה בהנהלת החברה, העובדים והסוכנים, ומשוכנע שנמשיך לפעול במקצועיות למימוש יעדי החברה והצלחתה, תוך שמירה חסרת פשרות על כספי המבוטחים והחוסכים הרבים שנותנים בנו אמון כגוף הפנסיוני הגדול בישראל. כחברת הביטוח המובילה בחסכון ארוך טווח, יש לנו אחריות רבה לציבור הישראלי. אחריות במתן שירות, בקידמה, בהתייעלות טכנולוגית, באמון ובעשייה עסקית ואנושית ראויה וטובה".

לאחר התפטרותו של שריג אתמול הגיבה מניית מגדל בירידות שערים חדות של עד 7%. הבוקר נימשכת הירידה במניה, כמו בכל מניות ענף הביטוח, והיא יורדת כרגע במסחר ב-1.5%.

כתבות מומלצות

לימור סוקניק. "המעבר מחיים כשכירה לעצמאית היה מטורף"

"הייתי בכלוב של זהב. איך ששמעו שאני עוזבת – מיליון איש קפצו על התפקיד"

אחרי שהריבית עלתה, הפיקדונות הבנקאיים נעשו אטרקטיביים יותר

הטבלה המלאה | מהבנק הנדיב ועד הקמצן ביותר: פערי הריביות העצומים נחשפים

מ-2008 ועד היום: איך הגענו לאינפלציה הנוכחית

יוני ומיכל רכשו דירה במחיר דמיוני. כך הם איבדו שליטה על המשכנתא

ריחאניה. "מרגישים אירופה"

"יש שני יישובים בישראל שבהם הכל נקי, הולכים ברחובות ומרגישים אירופה"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

גיף הסכם ממון 2

״הייתי בהלם, עורך הדין אמר לי: ׳חתמת על הסכם של כלה מאוקראינה׳"

עבודות על הרכבת הקלה בכיכר רבין, ביולי. "הולכי הרגל, ובמיוחד ילדים או אנשים מבוגרים, נתונים בסיכון יומיומי, סכנת חיים בעיר"

"אני מפחדת על חיי כשאני יוצאת לרחוב": המלחמה של תושבי תל אביב