מישורים מתרחבת במיאמי: רוכשת חניון מסחרי ב-18 מיליון דולר

חברת הנדל"ן רכשה מבנה של שבע קומות, הכולל כ-750 מקומות חניה ושוכן על מגרש בשטח של כ-3,500 מ"ר ■ המבנה כולל כ-24 אלף מ"ר בנוי (בכל הקומות יחד) ויש לו זכויות בנייה של כ-120 אלף מ"ר נוספים

ערן אזרן
ערן אזרן
מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל
מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל
ערן אזרן
ערן אזרן

חברת הנדל"ן מישורים , שבשליטת גיל בלוטרייך ואלכס שניידר, חתמה על הסכם לרכישת חניון מסחרי "255 NE 1ST ST", הממוקם בדאונטאון של מיאמי, פלורידה, שבארה"ב, בתמורה ל-18.25 מיליון דולר.

זהו מבנה בן שבע קומות, הכולל 756 מקומות חניה, שוכן על מגרש בשטח של 3,483 מ"ר וכולל כ-24 אלף מ"ר בנוי (בכל הקומות יחד), עם זכויות בנייה של כ-120 אלף מ"ר נוספים.

מנכ"ל מישורים, דניאל לבנטל, אמר כי זהו נכס מניב ייחודי, בעל פרופיל סיכון נמוך, הכולל גם פוטנציאל השבחה גבוה בעתיד. "הנכס נמצא בדאונטאון באחד האזורים המתפתחים של העיר עם נגישות גבוהה לצירי תנועה מרכזיים ובקרבה למרכזים מסחריים והאוניברסיטה של מיאמי. הנכס שוכן במרחק של פחות מקילומטר, מהנכס "Centro Miami" שבבעלות מישורים, דבר שיקל על ניהול הנכס ויוזיל את עלויות התפעול".

נכס של מישורים בארה"ב

מישורים, שנסחרת לפי שווי של כ-200 מיליון שקל, מתמחה בעצמה ובאמצעות חברות בנות בהשקעות בנדל"ן מניב בישראל, ארה"ב וקנדה. לחברה נכסים בשטח כולל של כ- 260 אלף מ"ר (יחד עם שותפים). מישורים היא גם בעלת השליטה (כ-50%) בחברת סקייליין, המפעילה נכסים מניבים מלונאים בקנדה ובארה"ב ונסחרת בבורסה לפי שווי של כחצי מיליארד שקל.

הכנסות מישורים ברבעון השני של 2018 הסתכמו ב-192 מיליון שקל, עלייה של כ-129%, לעומת 83.8 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד. עיקר הגידול בהכנסות נובע מאיחוד לראשונה של פעילות 13 מלונות רשת Marriot Courtyard, שתרמו במהלך הרבעון השוטף כ-50 מיליון שקל, וכן הכרה בהכנסות ממכירת יחידות קרקע בכ-45 מיליון שקל. החברה הרוויחה ברבעון השני של כ-10 מיליון שקל, עלייה של כ-145%, לעומת רווח של כ-4 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

כתבות מומלצות

צעירים בטיילת בתל אביב. בקשה מהעובדים להגיע למשרד נהפכת להתקפה פרסונלית עליהם

"הפסקתי להעסיק צעירים. הם מפונקים ולא ראו אותי, אלא רק רצו לקחת ממני"

משפחת שר־שלום, שנכנסה לפני כמה חודשים לדירה בשכונת גליל ים בהרצליה

"קנינו ב-1.8 מיליון שקל, היום הדירה שווה 4.4 מיליון": עוד הגרלה יוצאת לדרך. מה הסיכוי לזכות?

גיף

סיוט בחופשה: 7 תחנות במסלול הייסורים שצפוי לכם בקיץ 2022

נורמן מילנר. "אני לא אומר שקפיטליזם היא השיטה הכי טובה"

"יש בשוק הזה הזדמנות שלא ראינו עשורים"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר TheMarker

כתבות שאולי פספסתם

מנכ"ל ובעלי בן אנד ג'ריס ישראל, אבי זינגר

"עשה את עסקת חייו": כך הצליח אבי זינגר לרכוש את בן אנד ג'ריס במחיר זעום

מנכ"ל מטא מארק צוקרברג. עידכן את העובדים כי יצטרכו לעמוד ביעדים אינטנסיביים יותר עם משאבים פחותים

צמצומים, ביטול מוצרים ופניית פרסה בפיד: הצרות של מטא רק מתחילות